Toyota logo

Higlander

7-vietīgs premium klases hibrīda SUV.

Sākot no

55 500 €

Patēriņš

6.5 l/100 km*

CO₂

148 g/km**

LĪZINGA LIKME 0,99% + 3 MĒNEŠU EURIBOR*

Daudzpusīgs hibrīds

Izvēlies plašumu. Izvēlies hibrīdu.​

Toyota Highlander ir daudzpusīgs hibrīds, kas piedāvā visu, kas tev nepieciešams. Toyota Highlander Hybrid ir auto bez kompromisiem —​tas spēj braukt lielā ātrumā pa automaģistrālēm un samazināt CO₂ emisijas pilsētas satiksmē.

Ikvienam braucienam. Ikvienam vadītājam.

Pateicoties braukšanas iespējām, ko nodrošina tā 2.5 litru Hybrid Dynamic Force dzinējs, Highlander hibrīds pārsniedz savas klases piedāvājumu, ļaujot tev pielāgot un maksimāli palielināt braukšanas efektivitāti. NORMAL, ECO, SPORT vai EV —neatkarīgi no izvēlētā režīma tu varēsi baudīt izcilu paātrinājumu, jaudu un atsaucību, kā arī klusus un ērtus braucienus.​

Brauc ar hibrīda jaudu. Brauc savu ceļu.

Jaunais 2.5 litru Hybrid Dynamic Force dzinējs ir pietiekami jaudīgs, lai vilktu 2t treileri, un ir apvienots ar AWD-i sistēmu, kas automātiski aktivizējas, kad vien nepieciešams. Ieslēdzot papildu aizmugurējo elektromotoru, kas ir neatkarīgs no galvenā dzinēja, tas pievada papildu virzītājspēku aizmugurējiem riteņiem, novēršot priekšējo riteņu slīdēšanu.

Brauc ar stilu. Brauc ar ērtībām.

Toyota Highlander Hybrid iemieso meistarību ikkatrā detaļā. Greznie ādas sēdekļi nodrošina paaugstinātu braukšanas pozīciju un lielisku skatu uz ceļu ar regulējamu augstumu atbalstam, savukārt iebūvētā apsildes un dzesēšanas funkcionalitāte nodrošina, ka gan tu, gan tavi pasažieri vienmēr jutīsies ērti.

Daudzpusīgs salons. Daudzpusīgiem braucieniem.

Highlander salons pielāgojas tam, ko un kuru tev nepieciešams ņemt līdzi, ar uzglabāšanas un sēdvietu risinājumiem, kas pielāgoti tev un tavam braucienam.

Telpa septiņiem. Telpa ikdienai.

Toyota Highlander ir paredzēts ikvienam, un tajā var ērti pārvadāt līdz pat septiņiem cilvēkiem, nemaz nerunājot par plašu vietu kājām katrā sēdeklī. Atsevišķas uzglabāšanas vietas un USB uzlādes punkti ļauj ikvienam atrast sev piemērotu izklaidi brauciena laikā.

Radīts elastībai

Highlander hibrīds ļauj tev pārvadāt visu nepieciešamo. Ja automobile atrodas septiņi cilvēki, 332 (līdz jumtam, ieskaitot uzglabāšanas vietu zem bagāžas nodalījuma grīdas) litru bagāžas nodalījums nodrošina pietiekami daudz vietas visu mantām.

Vieta visai ģimenei

Nolokot aizmugurējo sēdekļu rindu, Toyota Highlander nodrošina ietilpību līdz 865 (līdz jumtam, ieskaitot uzglabāšanas vietu zem bagāžas nodalījuma grīdas) litriem vai 5 sēdvietām — tāpēc tev vienmēr būs pietiekami vietas.

Inteliģenti uzglabāšanas risinājumi

Ja nepieciešama papildu telpa, Highlander pārsteigs ar tā ietilpību. Nolokot otro rindu, tu iegūsi pārsteidzošu 1909 (līdz jumtam, ieskaitot uzglabāšanas vietu zem bagāžas nodalījuma grīdas) litru papildu telpu tā 2 sēdvietu konfigurācijā, kas līdzinās furgonam.

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Toyota pārstāvniecību LALUNA.

Savienotai ikdienai

Inovācijas virza pasauli uz priekšu. Highlander ir aprīkots ar modernākajām tehnoloģijām, kas ne tikai uzlabo braukšanas pieredzi, bet arī nodrošina savienojamību ik uz soļa.

Sazinies ar savu pasauli

Sazinies ar savu pasauli Vienkārši pievieno savu Apple vai Android tālruni, lai pārvaldītu visu, sākot no zvaniem, iecienītākajiem atskaņošanas sarakstiem un navigācijas, izmantojot 12,3 collu multivides skārienekrānu. Ar bezvadu uzlādes paliktni centrālajā konsolē tev nekad nebūs jāsatraucas par viedtālruņa uzlādi.

Koncentrējies uz svarīgāko. Koncentrējies uz ceļu.

Izvēlies kādu no četriem izkārtojumiem 12,3 collu TFT kombimetra ekrānā — Casual, Smart, Though un Sporty. Ar lielāku ekrānu nekā iepriekšējiem Highlander modeļiem un pavisam jaunu mērierīču kopu ekrānu tev acumirklī būs pieejama visa nepieciešamā informācija.

Visaptverošs skats

Izbaudi pilnu apkārtnes skatu, izmantojot viedā skata spoguļus ar reāllaika skatu no augstas izšķirtspējas kameras, kas ir uzstādīta augstu uz aizmugurējā loga. Netraucēts skats, pat ja bagāžnieks ir piepildīts līdz jumtam.
Toyota digitalizacija

ATTĀLINĀTIE PAKALPOJUMI

Tehnoloģija ikdienai. Ar uzlabotām iebūvētām digitālajām funkcijām, ērtiem attālinātajiem pakalpojumiem un virkni T-Mate drošības un palīdzības sistēmu tu vienmēr būsi soli priekšā. Toyota Smart Connect padara braucienus vēl ērtākus. Izbaudi ērtu mākoņa navigāciju, balss vadības funkciju Voice Agent, kā arī reāllaika satiksmes informāciju un notikumus uz ceļa.

Toyota T-Mate — kopā ar tevi drošākam braucienam

Highlander aprīkojumā ir iekļauts T-Mate — tavs izpalīdzīgais braukšanas partneris, kas nodrošina klasē vadošās drošības funkcijas. T-Mate ir sistēmu kopums, kas ir radīts, lai palīdzētu tev un padarītu braukšanu drošāku, neatkarīgi no tā, vai brauc pa šoseju, pārvietojies pilsētā vai novieto automobili stāvvietā. Zemāk ir apkopoti svarīgākie punkti; apskati pilnu Highlander T-Mate funkciju klāstu automobiļa konfiguratorā.

Toyota Smart Conect

Sadursmes novēršanas sistēma var palīdzēt tev noteikt un izvairīties no sadursmēm ar citiem transportlīdzekļiem, gājējiem un velosipēdistiem. Tā brīdina vadītāju ar skaņas un vizuāliem signāliem, kā arī aktivizē asistējošo bremzēšanu. Ja vadītājs savlaicīgi nenospiež bremžu pedāli, automobiļa ātrums tiek samazināts automātiski, lai novērstu vai mazinātu sadursmi. Turklāt sadursmju krustojumos novēršanas palīgsistēma un avārijas stūrēšanas palīgsistēma nodrošina atbalstu diennakts gaišajā laikā, kad tu veic pagriezienus krustojumos un izvairīšanās manevrus.

Šī sistēma uztur minimālo iepriekš iestatīto attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa. Ja attālums samazinās, sistēma samazina automobiļa ātrumu, izmantojot bremzes un aktivizējot bremžu gaismas. Ja automobilis ir aprīkots ar ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu (RSA), sistēma atpazīs arī ātruma ierobežojumus un ieteiks nepieciešamās ātruma izmaiņas.

Ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēma identificē ceļa zīmes un salona displejā attēlo noderīgu informāciju, piemēram, pašreizējo braukšanas ātruma ierobežojumu vai apdzīšanas aizliegumu. Ja vadītājs neievēro ceļa zīmes, palīgsistēma parāda vizuālu brīdinājumu.

Aklo zonu monitora sistēma brīdina vadītājus par visiem transportlīdzekļiem, kurus viņi, iespējams, nav pamanījuši sānu spoguļos. Tas ir īpaši noderīgi, veicot apdzīšanu.

Kad tu atpakaļgaitā brauc ārā no stāvvietas, šī sistēma nosaka visus transportlīdzekļus, kas tuvojas no kreisās vai labās puses, brīdina tevi par tiem un aktivizē bremzes, lai izvairītos no sadursmes.

Automobiļa novietošana stāvvietā ir vienkāršāka un drošāka ar šo sistēmu, kas apvieno attēlus no četrām kamerām, lai sniegtu gandrīz 360° skatu uz apkārtni.

Šī sistēma brīdina vadītāju par tādiem tuvumā esošiem apdraudējumiem kā priekšā esošs negadījums, slidens ceļš utt., izmantojot citu vadītāju sniegto informāciju un parādot to automobiļa multivides ekrānā. Atkarībā no multivides sistēmas veida tā var ziņot arī par iespējamiem apdraudējumiem, kas veicina vispārēju satiksmes drošības uzlabošanos.

Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa. 
Cenā ir iekļauta lētākā krāsa.

* Piedāvājums attiecas uz automobiļiem, kas reģistrēti pilnvarotā Toyota pārstāvniecībā līdz 30.06.2024., vai kamēr ir pieejami akcijas automobiļi.

Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Toyota Līzings piedāvā operatīvā līzinga (nomas) iespēju sadarbībā ar SIA Citadele Leasing.
Aprēķina piemērs: Aprēķins veikts automobilim ar cenu 39 450€, ieskaitot PVN, pirmo iemaksu 15% (5917.51 €), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1,50% no auto vērtības (591.75 €), atlikušo vērtību 40% (15 780€) pēc 60 mēnešiem un 100 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās un procentu likmi 0.99% + 3 mēnešu EURIBOR (3.909%, fiksēts 31.12.2023), kas kopā sastāda 4.899%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu 60 mēneši ir 401 €, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam. Attiecas uz visiem Toyota Līzinga nodrošinātājiem. Aprēķins veikts pamatojoties uz Citadele Līzinga piemēru.