Toyota logo

Prius Plug-in Hybrid

Ikona atdzimst

Sākot no

45 300 €

Patēriņš

0.5 – 0.8 l/100 km*

CO₂

11 – 17 g/km*

Jaunais Toyota Prius Plug-in Hybrid iegūst “Red Dot” dizaina balvu

Jaunais Toyota Prius Plug-in Hybrid iegūst “Red Dot” dizaina balvu. Starptautiskā žūrija, kurā ir 43 locekļi, nolēma, ka Prius Plug-in Hybrid ir galvenās balvas “Labākais no labākajiem” cienīgs. Tas ir augstākais apbalvojums kategorijā “Produktu dizains”.

Toy_Prius_LALUNA

APSKATI PRIUS PLUG-IN HYBRID

Toyota Prius Plug-in Hybrid galerija

Jaunais Prius Plug-in Hybrid izskatās izcili no jebkura leņķa. Tā monoformas dizains ar pārsteidzošu mērķtiecības auru piesaista uzmanību neatkarīgi no tā, vai to pamani pāri ielai vai no augstas biroja ēkas. Skyview jumts nemanāmi savieno priekšējo un aizmugurējo stiklu, uzsverot jaunā Prius Plug-in Hybrid kupejas iedvesmoto stilu.

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar mums

Jauna ikona. Tas pats nosaukums

Mainījies līdz nepazīšanai – jaunais Prius Plug-in Hybrid pārsniedz gaidīto. Nepārprotami stilīgs un efektīvāks nekā jebkad agrāk, jaunais Prius Plug-in Hybrid ir novatorisks un bezbailīgs. Tas izstaro progresu katrā tā detaļā. 

Divējāds DNS, viens mērķis: brīvība

Hibrīda tehnoloģija nodrošina jaudu bez kompromisiem. Pilsētā jaunais Prius Plug-in Hybrid ir gandrīz nedzirdams elektroauto ar nulles izmešu līmeni un vairāk nekā 72 km* sniedzamību, izmantojot tikai akumulatora enerģiju. Taču ar integrēto 2,0 litru benzīna dzinēju Prius Plug-in Hybrid var droši doties tālāk.

* Kombinēts braukšanas režīms, atkarīgs no braukšanas apstākļiem un modeļa.

Aizraujošiem braucieniem

Kāpēc izvēlēties starp efektivitāti un veiktspēju? Jaunais Prius Plug-in Hybrid apvieno elektrisko un dzinēja jaudu, lai sniegtu patiesi patīkamu braukšanas pieredzi. Spēcīgo sniegumu papildina sportiska braukšanas pozīcija, izveicīga stūrēšana un pārliecību iedvesmojoša stabilitāte.

Prius Laluna hybrid

Uzlabota jauda, spēcīgāks paātrinājums

Ar 223 ZS jaudu jaunais Prius Plug-in Hybrid nodrošina pārsteidzošu paātrinājumu tieši tad, kad tas ir nepieciešams. Ārpus pilsētas jaunais Prius Plug-in Hybrid sasniedz 100 km/h no 0 tikai 6,8 sekundēs.

Toyota Prius Plug-in Hybrid

Brauc gudri, izmantojot ieteikumus par hibrīdu

Lietotnes MyT funkcija “Ieteikumi par hibrīdu” analizē datus, lai palīdzētu tev braukt efektīvāk. Tā darbojas, maksimāli palielinot laiku, kas pavadīts EV režīmā, un uzlabojot degvielas patēriņu.

Prius Laluna hybrid

Režīms katram noskaņojumam

Ar pārslēdzamiem braukšanas režīmiem jaunais Prius Plug-in Hybrid pielāgojas tev. Eco palielina efektivitāti, savukārt Sport piedāvā asāku, atsaucīgāku braukšanu. Normal ir abu apvienojums. Izvēlies EV režīmu, lai brauktu pilnībā elektriskā režīmā.

Jaudīga tehnoloģija, nemanāmi integrēta

Jaunais Prius Plug-in Hybrid ļauj tev kontrolēt situāciju. Esot pie stūres, ērti piekļūsti multividei, izmantojot ātro un atsaucīgo 12,3 collu skārienekrānu. Vienlaikus pārraugi galveno braukšanas informāciju, izmantojot daudzfunkciju 7 collu TFT digitālo vadītāja displeju.

Toyota Prius Plug-in Hybrid

Uzlāde

Tev ir iespēja izvēleties

Saules paneļu jumts

Jaunais Prius Plug-in Hybrid var pārvērst saules enerģiju dzinējspēkā. Saules paneļu jumts pārvērš saules gaismu akumulatora enerģijā, radot līdz pat 8 km papildu elektromotora pilnuzlādes nobraukumu dienā.

Uzlāde mājās

Nodrošini, ka tavs Prius Plug-in Hybrid vienmēr ir gatavs darbam, uzlādējot to mājās. To var pilnībā uzlādēt aptuveni 4 stundās*, izmantojot kontaktligzdu vai sienas lādētāju. Seko līdzi auto uzlādes stāvoklim, izmantojot tālruņa lietotni MyT. 

Publiskās uzlādes stacijas

Prius Plug-in Hybrid EV režīms ir ideāli piemērots lietošanai pilsētā. Esot ceļā, izmanto jaudīgas publiskās uzlādes stacijas, lai nodrošinātu vieglu un ērtu braukšanu bez emisijām.

* Precīzs uzlādes laiks var mainīties atkarībā no uzlādes apstākļiem.

Pilnīgs sirdsmiers

Mēs strādājam pie tā, lai nodrošinātu, ka visi tavas Prius Plug-in Hybrid lietošanas pieredzes aspekti ir nevainojami, patīkami un ērti. Pilnīgs sirdsmiers dara tieši to. Visaptverošs komplekts, kas nodrošina pilnīgu sirdsmieru — tas ietver visus būtiskos elementus*, lai palīdzētu tev maksimāli izbaudīt savu hibrīdu.
 
Toyota Prius laluna

Jauniem vai lietotiem Toyota var tikt piemērota līdz pat 10 gadu Toyota Relax apkopes aktivizētā garantija, ja auto apkope tiek veikta pilnvarotā Toyota autoservisā Baltijā.

Mūsu eksperti ir izstrādājuši Toyota automobili (neatkarīgi no gada vai modeļa) tā, lai tas būtu pēc iespējas uzticamāks un drošāks. Taču uz ceļa var notikt jebkas — it īpaši sliktos laika un ceļa apstākļos. Tāpēc mēs piedāvājam Toyota palīdzību uz ceļa, lai būtu tavā rīcībā līdz 10 gadus 24 stundas diennaktī.

Tev būs nepieciešami dažādi kabeļi atkarībā no automobiļa uzlādes veida. Lai nodrošinātu ērtu auto lietošanu, mēs ietveram visus nepieciešamos kabeļus automobiļa komplektācijā: 2. tipa kabeli mājsaimniecības kontaktligzdai un 2. tipa 3. režīma (32A Mennekes) kabeli ātrākai uzlādei, izmantojot īpašu mājas lādētāju.

Iegūsti labāko no sava Prius Plug-In Hybrid, izmantojot intuitīvo un jaudīgo lietotni MyT, kas ir tava atslēga uz savienotu viedtālruņa funkcionalitāti.

* Tiek aktivizēta pēc apkopes veikšanas pilnvarotā Toyota autoservisā Baltijā; garantija ir spēkā 12 mēnešus vai līdz 15 000 kilometru nobraukumam (modeļiem ar atšķirīgu apkopes intervālu saskaņā ar ražotāja noteikto automobiļa apkopes intervālu) atkarībā no tā, kas tiek sasniegts pirmais.

Toyota Prius Plug-in Hybrid

PĀRŅEM VADĪBU NO SAVA TĀLRUŅA

Izmantojot lietotni MyT, tu un tavs Prius Plug-in Hybrid vienmēr esat savienoti. Izmanto to, lai, piemēram, iepriekš atdzesētu salonu siltā dienā vai attālināti pārbaudītu, vai auto ir aizslēgts. Lietotne MyT arī palīdz pārraudzīt akumulatora uzlādes stāvokli un maksimāli izmantot jaunā Prius Plug-in Hybrid palielināto elektrisko jaudu.

 

Skatīt vairāk →

Bieži uzdotie jautājumi par braukšanu ar uzlādējamajiem hibrīdiem elektriskajā režīmā

Hibrīdos un uzlādējamos hibrīdos tiek izmantota tā pati pārbaudītā tehnoloģija Toyota Hybrid Synergy Drive, taču ir viena būtiska atšķirība. Toyota uzlādējamiem hibrīdiem ir ievērojami lielākas ietilpības akumulators un lielāks elektromotora pilnuzlādes nobraukums — vairāk nekā 72 km* Prius Plug-in Hybrid gadījumā.

 

Uzlādējamos hibrīdus var uzlādēt arī no ārējā elektrības avota, piemēram, mājas kontaktligzdas, sienas lādētāja vai publiski pieejamos uzlādes punktos. Lai gan pēc iespējas biežāka uzlāde nodrošina maksimālu efektivitāti, Toyota uzlādējamie hibrīdi darbojas hibrīda režīmā pat tad, ja tie nav uzlādēti.

 

Hibrīda režīmā visi Toyota hibrīdi nemanāmi pārslēdzas starp diviem enerģijas avotiem — efektīvu benzīna dzinēju un inteliģentu pašuzlādes hibrīda akumulatoru. Tas nodrošina izcilu elastību, īpaši garākos braucienos.

 

 *Kombinēts braukšanas režīms, atkarīgs no braukšanas apstākļiem un modeļa.

Jaunais Prius Plug-in Hybrid ir rotaļīgi atsaucīgs un jaudīgs, nodrošinot dinamisku un patīkamu braukšanas pieredzi. Pateicoties iespaidīgajai saķerei un 223 ZS (DIN) kopējai sistēmas jaudai, tas sasniedz 100 km/h no 0 nieka 6,8 sekundēs.

 

Divējāda DNS Prius Plug-in Hybrid, kas ir efektīvāks par parasto auto, nodrošina lielāku degvielas ekonomiju un zemākas CO₂ emisijas. Papildus tam Prius Plug-in Hybrid piedāvā visas elektroauto priekšrocības, no jaudīga tūlītēja griezes momenta līdz gandrīz klusiem braucieniem pilsētā.

Jaunais Prius Plug-in Hybrid piedāvā vairākus braukšanas režīmus, un EV režīms ļauj tev doties jebkur ar nulles izmešu akumulatora enerģiju. Prius Plug-in Hybrid elektromotora pilnuzlādes nobraukums ir vairāk nekā 72 km*. Turklāt tu vari sasniegt maksimālo ātrumu 135 km/h EV režīmā, pat pilnībā nospiežot akseleratora pedāli**. Lai dotos tālāk par EV režīmā nobraucamo attālumu, Prius Plug-in Hybrid nemanāmi pārslēdzas uz hibrīda režīmu, apvienojot benzīna jaudu un akumulatora reģenerēto jaudu.

 

 * Kombinēts braukšanas režīms, atkarīgs no braukšanas apstākļiem un modeļa.

** Atkarīgs no tā, vai akumulatora uzlādes (State Of Charge(SOC)) līmenis ir pietiekams.

Mājsaimniecības kontaktligzda

Ērti uzlādējams mājās, Prius Plug-in Hybrid ļauj tev ieplānot uzlādi, lai izmantotu lētākus tarifus nakts laikā un zema pieprasījuma stundās, tādējādi samazinot ekspluatācijas izmaksas. 

 

Sienas lādētājs

Jauno Prius Plug-in Hybrid ir ieteicams uzlādēt regulāri, un sienas lādētājs nodrošina optimālas uzlādes ērtības un drošību. Pārraugi un kontrolē uzlādi attālināti, izmantojot lietotni MyT.

 

Publiskās uzlādes stacijas

Publisko uzlādes staciju tīkls sniedz ātru un vienkāršu veidu, kā nodrošināt regulāru Prius Plug-in Hybrid uzlādi. Lietotne MyT ļauj pārbaudīt atlikušo laiku līdz pilnīgai uzlādei  —tas ir noderīgi, ja izmanto publiskos lādētājus.

Prius Plug-in Hybrid uzlāde no 0 līdz 100 % aizņem apmēram četras stundas (230 V 16 A). Precīzs laiks ir atkarīgs no uzlādes apstākļiem.

Uzlādē bieži

Ikdienas uzlāde palīdzēs tev maksimāli palielināt automobiļa EV spējas un maksimāli to izbaudīt.

 

Brauc vienmērīgi

Sava braukšanas stila optimizēšana uzlabos tava automobiļa EV efektivitāti, kā arī nodrošinās izcilu veiktspēju katrā braucienā.

 

Reģenerējošā bremzēšana

Bremzēšanas laikā radītās kinētiskās enerģijas uztveršana uzlādē akumulatoru un intuitīvi palēnina automobili ikreiz, kad atlaid gāzes pedāli. Jaunais Prius Plug-in Hybrid ļauj iestatīt reģeneratīvās bremzēšanas līmeni atbilstoši tavām vēlmēm.

 

Iepriekš uzsildi salonu

Izbaudi perfektu salona temperatūru katru reizi, attālināti aktivizējot gaisa kondicionēšanas sistēmu neatkarīgi no laikapstākļiem. Pirms brauciena atdzesē vai uzsildi automobiļa salonu, neietekmējot EV režīmā nobraucamo attālumu.

Veic regulāru uzlādi un tu pamanīsi ievērojamas priekšrocības braukšanai ar EV, tostarp zemākas emisijas un ekspluatācijas izmaksas. Tomēr, ja vien automobilī ir degviela, tu vari braukt ar Prius Plug-in Hybrid hibrīda režīmā, kad akumulators ir tukšs.

Toyota izgatavo katru akumulatoru tā, lai tas darbotos visu automobiļa kalpošanas laiku. Katram akumulatoram ir 5 gadu/100 000 km* garantija, kas — ar ikgadēju hibrīda sistēmas pārbaudi, pagarina akumulatora kalpošanas ilgumu līdz pat 10 gadiem.

 

* Atkarībā no tā, kas tiek sasniegts ātrāk