Toyota logo

Prius Plug-in Hybrid

Sākot no

45 300 €

Patēriņš

0.5 – 0.8  l/100 km*

CO₂

11 – 17 g/km**

LĪZINGA LIKME 0,99% + 3 MĒNEŠU EURIBOR*

Stilīgais jaunais Toyota Yaris

Jauna ikona. Tas pats nosaukums

Mainījies līdz nepazīšanai – jaunais Prius Plug-in Hybrid pārsniedz gaidīto. Nepārprotami stilīgs un efektīvāks nekā jebkad agrāk, jaunais Prius Plug-in Hybrid ir novatorisks un bezbailīgs. Tas izstaro progresu katrā tā detaļā. 

Dinamisks dizains

Jaunā Prius Plug-in Hybrid novatoriskais gars atspoguļojas tā bezkompromisa dizainā. Dramatisks un aerodinamiski optimizēts, uzlabotais jaunais Prius Plug-in Hybrid izceļas ar zemu jumta līniju un kupejas iedvesmotām proporcijām. Dinamisks un emocionāls — šis ir Prius Plug-in Hybrid vēl neredzētā veidolā.

Divējāds DNS, viens mērķis: brīvība

Hibrīda tehnoloģija nodrošina jaudu bez kompromisiem. Pilsētā jaunais Prius Plug-in Hybrid ir gandrīz nedzirdams elektroauto ar nulles izmešu līmeni un vairāk nekā 72 km* sniedzamību, izmantojot tikai akumulatora enerģiju. Taču ar integrēto 2,0 litru benzīna dzinēju Prius Plug-in Hybrid var droši doties tālāk.

 

* Kombinēts braukšanas režīms, atkarīgs no braukšanas apstākļiem un modeļa.

Aizraujošiem braucieniem

Kāpēc izvēlēties starp efektivitāti un veiktspēju? Jaunais Prius Plug-in Hybrid apvieno elektrisko un dzinēja jaudu, lai sniegtu patiesi patīkamu braukšanas pieredzi. Spēcīgo sniegumu papildina sportiska braukšanas pozīcija, izveicīga stūrēšana un pārliecību iedvesmojoša stabilitāte.

Uzlabota jauda, spēcīgāks paātrinājums

Ar 223 ZS jaudu jaunais Prius Plug-in Hybrid nodrošina pārsteidzošu paātrinājumu tieši tad, kad tas ir nepieciešams. Ārpus pilsētas jaunais Prius Plug-in Hybrid sasniedz 100 km/h no 0 tikai 6,8 sekundēs.

Brauc gudri, izmantojot ieteikumus par hibrīdu

Lietotnes MyToyota funkcija “Ieteikumi par hibrīdu” analizē datus, lai palīdzētu tev braukt efektīvāk. Tā darbojas, maksimāli palielinot laiku, kas pavadīts EV režīmā, un uzlabojot degvielas patēriņu.

Prius Laluna hybrid

Režīms katram noskaņojumam

Ar pārslēdzamiem braukšanas režīmiem jaunais Prius Plug-in Hybrid pielāgojas tev. Eco palielina efektivitāti, savukārt Sport piedāvā asāku, atsaucīgāku braukšanu. Normal ir abu apvienojums. Izvēlies EV režīmu, lai brauktu pilnībā elektriskā režīmā.

Jaudīga tehnoloģija, nemanāmi integrēta

Jaunais Prius Plug-in Hybrid ļauj tev kontrolēt situāciju. Esot pie stūres, ērti piekļūsti multividei, izmantojot ātro un atsaucīgo 12,3 collu skārienekrānu. Vienlaikus pārraugi galveno braukšanas informāciju, izmantojot daudzfunkciju 7 collu TFT digitālo vadītāja displeju.

* Piedāvājums attiecas uz automobiļiem, kas reģistrēti pilnvarotā Toyota pārstāvniecībā līdz 30.06.2024., vai kamēr ir pieejami akcijas automobiļi.

Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Toyota Līzings piedāvā operatīvā līzinga (nomas) iespēju sadarbībā ar SIA Citadele Leasing.
Aprēķina piemērs: Aprēķins veikts automobilim ar cenu 39 450€, ieskaitot PVN, pirmo iemaksu 15% (5917.51 €), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1,50% no auto vērtības (591.75 €), atlikušo vērtību 40% (15 780€) pēc 60 mēnešiem un 100 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās un procentu likmi 0.99% + 3 mēnešu EURIBOR (3.909%, fiksēts 31.12.2023), kas kopā sastāda 4.899%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu 60 mēneši ir 401 €, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam. Attiecas uz visiem Toyota Līzinga nodrošinātājiem. Aprēķins veikts pamatojoties uz Citadele Līzinga piemēru.