Toyota logo

RAV4 Plug-in Hybrid

Elektroauto ekonomija. Hibrīda vieglums. SUV jauda.

Sākot no

53 600 €

Patēriņš

1 – 1 l/100 km*

CO₂

22 – 22 g/km*

APSKATI RAV4 PLUG-IN HYBRID

Ikonisks SUV raksturs ar uzlādējamā hibrīda tehnoloģiju

Iemiesojot bagātīgu SUV mantojumu, izturīgais un uzlabotais RAV4 ar uzlādējamā hibrīda tehnoloģiju ļaus tev doties vēl tālāk. Atklāj uzlādējamās jaudas etalonu, ko slēpj drosmīgs un izsmalcināts pilsētas dizains.

Divejāds DNS

RAV4 Plug-in Hybrid apvieno mūsu līdz šim jaudīgāko hibrīdtehnoloģiju ar izcilo EV spēju doties vēl tālāk ar tīrāku jaudu. Zem tā izsmalcinātā dizaina paslēpta divkārša enerģija, ko nodrošina mūsu ceturtās paaudzes hibrīdtehnoloģija, un lielas ietilpības litija jonu akumulators ļauj izbaudīt tūlītēju paātrinājumu un klasē vadošo nobraucamo attālumu.

Tīra jauda

Jaudīgs, dinamisks un drošs – RAV4 Plug-in Hybrid nodrošina nepārspējamu veiktspēju. Aprīkots ar 2.5 litru Hybrid Dynamic Force benzīna dzinēju un inteliģentu pilnpiedziņas sistēmu (AWD-i), tas sasniedz no 0 līdz 100 km/h nieka 6 sekundēs, pateicoties tā iespaidīgajai vilcei un ievērojamajai 306 DIN ZS jaudai.

Dodies, kur vien vēlies

RAV4 četru braukšanas režīmu selektors ļauj tev pielāgot tā efektīvo hibrīda sistēmu savām vajadzībām. Brauc līdz 75 km EV režīmā — ideāla izvēle īsākiem braucieniem. Ārpus pilsētu teritorijām benzīna jauda padara braucienus pa šoseju līdzīgus sapnim. Lai kur tu arī dotos, RAV4 hibrīda dzinējs tevi tur nogādās.

Interjera dizains

RAV4 Plug-in Hybrid modernais salons nodrošina ideālu vidi klusam un nevainojamam sniegumam. Sportiskie ādas sēdekļi un lielais panorāmas jumts nodrošina ērtus un bezrūpīgus braucienus tā plašajā, izsmalcinātajā interjerā, savukārt 520 l bagāžas nodalījums sniedz pielāgojamu kravas telpu ar minimālu ietekmi uz akumulatora izmēru. Sākot ar vējstikla projekcijas displeju un 9 skaļruņu audio sistēmu JBL Premium līdz bezvadu uzlādei un 230 V kontaktligzdai bagāžas nodalījumā, RAV4 izsmalcinātais interjers nodrošina bezkompromisu komfortu un ērtības.

GALERIJA

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Toyota pārstāvniecību LALUNA.

Inovācijas gan iekšpusē, gan ārpusē

Toyota RAV4 Plug-in Hybrid izmanto novatorisku tehnoloģiju funkciju komplektu, lai uzlabotu katru braucienu. Toyota uzlabotā multivides sistēma, kas ir pielāgota tev un tavām vajadzībām, ļauj tev vienmēr izbaudīt izcilu savienojamību un pārvaldīt braucienus, neatkarīgi no tā, kur tu dodies ar savu RAV4 Plug-in Hybrid.

Multivides ekrāns

RAV4 Plug-in Hybrid tā izsmalcinātajā ārējā dizainā ietver nevainojamu multivides paketi. Intuitīvajam multivides informācijas panelim ir 10,5 collu skārienekrāns ar jaunāko viedtālruņa integrāciju ar bezvadu Apple CarPlay.

Digitālais informācijas panelis

Uzlabotais digitālais RAV4 Plug-in Hybrid informācijas panelis ļauj tev izvēlēties starp četriem dažādiem motīviem: Casual, Smart, Sport un Tough, lai personalizētu tavu pieredzi. Izvēlies vēlamo stilu un pēc tam pārslēdzies starp trim dažādiem izkārtojumiem, lai iegūtu maksimāli personalizētu ekrānu. Tāpat tu vari izvēlēties, cik daudz un kāda veida informāciju vēlies redzēt ekrānā.

Attālinātie pakalpojumi un Toyota Smart Connect

Tehnoloģijas uzlabo visus RAV4 Plug-in Hybrid aspektus — gan stāvvietā, gan uz ceļa. Viedtālruņa lietotne MyT paver ceļu uz pārsteidzošu savienojamības pasauli, pat pirms tu iekāp savā auto. Izmanto tālruni, lai ieplānotu gaisa kondicionēšanu, attālināti atdzesētu un apsildītu automobiļa salonu, aizslēgtu un atslēgtu durvis vai pat ieslēgtu avārijas gaismas, lai noteiktu automobiļa atrašanās vietu. Toyota Smart Connect uzlabo katru braucienu ar ērtu mākoņa navigāciju, viedo balss asistentu, kā arī reāllaika satiksmes informāciju un notikumiem uz ceļa.

Toyota T-Mate — kopā ar tevi drošākam braucienam

T-Mate ir sistēmu kopums, kas radīts, lai palīdzētu tev un padarītu braukšanu drošāku, neatkarīgi no tā, vai brauc pa šoseju, pārvietojies pilsētā vai novieto automobili stāvvietā.

Toyota Smart Conect

Sadursmes novēršanas sistēma var palīdzēt tev noteikt un izvairīties no sadursmēm ar citiem transportlīdzekļiem, gājējiem un velosipēdistiem. Tā brīdina vadītāju ar skaņas un vizuāliem signāliem, kā arī aktivizē asistējošo bremzēšanu. Ja vadītājs savlaicīgi nenospiež bremžu pedāli, automobiļa ātrums tiek samazināts automātiski, lai novērstu vai mazinātu sadursmi. Turklāt sadursmju krustojumos novēršanas palīgsistēma un avārijas stūrēšanas palīgsistēma nodrošina atbalstu diennakts gaišajā laikā, kad tu veic pagriezienus krustojumos un izvairīšanās manevrus.

Šī sistēma uztur minimālo iepriekš iestatīto attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa. Ja attālums samazinās, sistēma samazina automobiļa ātrumu, izmantojot bremzes un aktivizējot bremžu gaismas. Ja automobilis ir aprīkots ar ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu (RSA), sistēma atpazīs arī ātruma ierobežojumus un ieteiks nepieciešamās ātruma izmaiņas.

Aklo zonu monitora sistēma brīdina vadītājus par visiem transportlīdzekļiem, kurus viņi, iespējams, nav pamanījuši sānu spoguļos. Tas ir īpaši noderīgi, veicot apdzīšanu.

Šī sistēma brīdina vadītāju par tādiem tuvumā esošiem apdraudējumiem kā priekšā esošs negadījums, slidens ceļš utt., izmantojot citu vadītāju sniegto informāciju un parādot to automobiļa multivides ekrānā. Atkarībā no multivides sistēmas veida tā var ziņot arī par iespējamiem apdraudējumiem, kas veicina vispārēju satiksmes drošības uzlabošanos.

Kad tu atpakaļgaitā brauc ārā no stāvvietas, šī sistēma nosaka visus transportlīdzekļus, kas tuvojas no kreisās vai labās puses, brīdina tevi par tiem un aktivizē bremzes, lai izvairītos no sadursmes.

Automobiļa novietošana stāvvietā ir vienkāršāka un drošāka ar šo sistēmu, kas apvieno attēlus no četrām kamerām, lai sniegtu gandrīz 360° skatu uz apkārtni.

Šī sistēma parāda brīdinājumu vadības panelī, ja, vadītājam kāpjot ārā no automobiļa, uz aizmugurējā sēdekļa atrodas pasažieris vai priekšmets. Atkarībā no modeļa pēc automobiļa aizslēgšanas var tikt aktivizētas avārijas gaismas un skaņas signāls.

Bieži uzdotie jautājumi par braukšanu ar uzlādējamajiem hibrīdiem elektriskajā režīmā

Hibrīdos un uzlādējamos hibrīdos tiek izmantota tā pati pārbaudītā Toyota Hybrid Synergy Drive tehnoloģija, taču ir viena būtiska atšķirība.

Toyota uzlādējamajiem hibrīdiem ir ievērojami lielākas ietilpības akumulators un lielāks EV režīmā nobraucamais attālums – līdz 75 km. Uzlādējamos hibrīdus var uzlādēt no ārējā elektrības avota, piemēram, mājas kontaktligzdas, īpašas, pie sienas piestiprināmas ierīces vai publiski pieejamos uzlādes punktos. Lai gan pēc iespējas biežāka uzlāde nodrošina maksimālu efektivitāti, Toyota uzlādējamie hibrīdi darbojas hibrīda režīmā pat tad, ja tie nav uzlādēti.

Hibrīda režīmā visi Toyota hibrīdi nemanāmi pārslēdzas starp diviem enerģijas avotiem – efektīvu benzīna dzinēju un inteliģentu pašlādējošu hibrīda akumulatoru. Tas nodrošina izcilu elastību, īpaši garākos braucienos.

RAV4 Plug-in Hybrid ir patīkami atsaucīgs un jaudīgs, sniedzot aizraujošu braukšanas pieredzi. Pateicoties iespaidīgajai saķerei un 306 DIN ZS jaudai, tas sasniedz 100 km/h no 0 nieka 6,0 sekundēs.

Ar zemākām CO2 emisijām un labāku efektivitāti nekā parastajiem iekšdedzes dzinēja automobiļiem RAV4 Plug-in Hybrid nodrošina vēl lielāku degvielas ekonomiju (22 g CO2/1,0 l degvielas kombinētajā ciklā). Papildus tam RAV4 Plug-in Hybrid piedāvā visas izcila EV priekšrocības – no jaudīga tūlītēja griezes momenta līdz neticami klusam salonam.

Braucot elektriskajā režīmā, tu vari braukt jebkur un jebkad, neradot emisijas. Ar RAV4 Plug-in Hybrid nobraucamais attālums ir līdz 75 km (kombinēti) vai līdz 98 km (pilsētā).

Sasniedz maksimālo ātrumu 135 km/h EV noklusējuma režīmā, pat pilnībā nospiežot akseleratora pedāli*. Lai dotos tālāk par EV režīmā nobraucamo attālumu, RAV4 Plug-in Hybrid nemanāmi pārslēdzas uz hibrīda režīmu, apvienojot benzīna un akumulatora reģenerēto jaudu.

* Atkarīgs no tā, vai akumulatora uzlādes (SOC) līmenis ir pietiekams.

Mājas kontaktligzda
Tu vari uzlādēt RAV4 Plug-in Hybrid, pieslēdzot to pie elektriskā tīkla mājās (10 A).

Īpaša, pie sienas piestiprināma ierīce
Uzlādē automobili ātri un uzticami mājās vai birojā, izmantojot īpašu, pie sienas piestiprināmu ierīci*.

Publiski pieejamie uzlādes punkti
Pieslēdz automobili pie jebkura publiski pieejamā ātrā lādētāja uz ielas vai tam paredzētās stāvvietās. Pieraksties Toyota uzlādes tīklā, izmantojot lietotni MyT, lai ērti piekļūtu tuvumā esošajām uzlādes stacijām.

* Ja apsver iespēju iegādāties īpašu, pie sienas piestiprināmu ierīci kopā ar automobili, sazinies ar pārstāvniecību.

Mājas kontaktligzda
Pilna uzlāde 7,5 stundās*. Tā kā tu vari ieplānot uzlādi, izmanto iespēju samazināt tās izmaksas, ja elektroenerģijas tarifs ir zemāks nakts laikā vai zema pieprasījuma stundās.

Īpaša, pie sienas piestiprināma ierīce
Īpaša kabeļa un ierīces uzstādīšana mājās nodrošina optimālu ātrumu un drošību, pilnībā uzlādējot akumulatoru 2,5 stundās*. Tu vari kontrolēt un uzraudzīt uzlādi attālināti, izmantojot lietotni MyT.

Publiski pieejamie uzlādes punkti
Pieslēdz automobili pie jebkura publiski pieejamā ātrā lādētāja. Tāpat kā ar īpašajām, pie sienas piestiprināmajām ierīcēm akumulators tiks pilnībā uzlādēts 2,5 stundās*.
Lietotne MyT ļauj pārbaudīt atlikušo laiku līdz pilnai uzlādei, kas ir īpaši noderīgi, ja automobilis ir pieslēgts pie publiski pieejamā lādētāja.

* No 0 līdz 100%.

Veic uzlādi biežāk
Veicot uzlādi katru dienu, tu varēsi maksimāli izbaudīt automobiļa EV iespējas.

Nevainojams brauciens
Sava braukšanas stila optimizēšana uzlabos tava EV efektivitāti, kā arī nodrošinās izcilu veiktspēju katrā braucienā.

Reģeneratīvā bremzēšana
Bremzēšanas laikā radītās kinētiskās enerģijas uztveršana uzlādē akumulatoru un intuitīvi palēnina automobili ikreiz, kad atlaid gāzes pedāli.

Uzsildi automobiļa salonu iepriekš
Izbaudi ideālu temperatūru katru reizi, izmantojot attālināto salona apsildi. Pirms brauciena atdzesē vai uzsildi automobiļa salonu, neietekmējot EV režīmā nobraucamo attālumu.

Regulāra uzlāde ļaus izbaudīt EV braukšanas priekšrocības, tostarp zemākas emisijas un ekspluatācijas izmaksas. Tomēr, ja automobilī ir degviela, tu vari braukt ar RAV4 Plug-in Hybrid hibrīda režīmā, kad akumulators ir tukšs.

Toyota izgatavo katru akumulatoru tā, lai tas darbotos visu automobiļa kalpošanas laiku. Katram akumulatoram ir 10 gadu garantija, kas tiek sākotnēji izsniegta uz vienu gadu vai 15 000 km (atkarībā no tā, kas tiek sasniegts ātrāk). Pēc tam automobilis ir jānogādā pilnvarotā Toyota pārstāvniecībā hibrīda sistēmas pārbaudei, pēc kuras akumulatora garantija atkal ir spēkā.

* Visi norādītie l/100 km un CO₂ rādītāji ir iegūti no oficiālu, ES reglamentētu laboratorisko pārbaužu rezultātiem. Tie ir paredzēti automobiļu salīdzināšanai un var neatspoguļot faktisko braukšanas pieredzi. Degvielas patēriņu un CO₂ emisijas ražošanā nodotam standarta modelim nosaka kontrolētā vidē saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Eiropas Savienības regulā (ES) 2017/1151 par jaunu vieglajiem transportlīdzekļiem paredzētu pasaules mēroga testa procedūru (WLTP) un tās grozījumos.