Toyota logo

TOYOTA C-HR

Īpašais vasaras piedāvājums – KOPĒJAIS IEGUVUMS 2 500 €

– LĪZINGA PROCENTI 0,99% + 6 MĒNEŠU EURIBOR

 – GOODYEAR ZIEMAS RIEPAS UZ DISKIEM PAR ĪPAŠU CENU –
290 €

– ĀTRA PIEGĀDE – AUTOMOBIĻI IR NOLIKTAVĀ

TOYOTA C-HR ar izdevīgiem līzinga procentiem

Toyota C-HR – stilīgākais pilsētas SUV. Tagad ar izdevīgu līzinga procentu likmi un īpašu piedāvājumu ziemas riteņu komplektam.

Toyota ziemas riepas

– Iegādājies jaunu Toyota C-HR pilno hibrīdu jau tagad un papildus Latvijas stilīgākajam pilsētas SUV saņemsi lielisku līzinga procentu likmi 0,99% + 6 mēnešu EURIBOR. Plus, cenas ietaupījums ir 852 € (ar Style aprīkojuma līmeni) salīdzinājumā ar standarta līzinga procentiem (1,89% + 6 mēnešu EURIBOR).

 

– Pievieno ziemas riteņu komplektu (Goodyear vissezonas riepas un diski, kas izgatavoti Ziemeļvalstu apstākļiem) savam jaunajam Toyota C-HR, tagad par īpašu cenu 290 € (standarta cena 1939 €).

 

– Šobrīd pārdošanā ir plašs Toyota C-HR modeļu klāsts, kas nozīmē, ka tu saņemsi automobili patiešām ātri. Tavs esošais auto var būt kā pirmā iemaksa jaunā Toyota C-HR hibrīda iegādei.

 

– Automobiļa cena no: 30 160 €

Pievieno oriģinālos Toyota C-HR aksesuārus un padari savus braucienus perfektus

Toyota oriģinālais jumta bagāžnieks

Toyota oriģinālais jumta bagāžnieks

Jumta bagāžnieks ir lielisks risinājums, kas piešķir tavam Toyota C-HR elastību, pārvadājot lielāku apjomu bagāžas, un ļauj nostiprināt dažādus transportēšanas risinājumus uz auto jumta – velosipēdu, jumta kasti vai pat ūdens sporta aprīkojumu. Izturīgie jumta bagāžnieki ir aerodinamiski veidoti, lai samazinātu trokšņa un vēja pretestību, un ir aprīkoti ar slēdzamiem sānu noslēgiem aizsardzībai.

 

Jumta bagāžnieka komplektā ietilpst fiksējami šķērsstieņi un montāžas komplekts.

Toyota universālais velosipēda turētājs

Toyota universālais velosipēda turētājs

Ar Toyota universālo velosipēda turētāju tu vari doties savos vasaras izbraucienos, ņemot līdzi savu velosipēdu, un turpināt piedzīvojumus vietās, kur beidzas ceļi.

 

– Velosipēda maks. svars: līdz 20 kg

– Maks. riepas platums: 3″ 

– Turētāju var novietot abās automobiļa pusēs

Toyota C-HR noņemamais sakabes āķis

Toyota C-HR noņemamais sakabes āķis

Oriģinālais noņemamais sakabes āķa komplekts ir izstrādāts īpaši Toyota C-HR, lai nodrošinātu gan āķa, gan automobiļa konstrukcijas stingrību un izturību. Ja tavs auto ir aprīkots ar sakabes āķi, tu vari vilkt piekabi, laivu vai piestiprināt pie āķa pat 3 velosipēdu turētāju. Sakabes āķa uzstādīšana un noņemšana ir vienkārša un neprasa īpašas prasmes.

 

– Maks. piekabes svars atkarībā no transmisijas: līdz 2000 kg

– Maks. vertikālā slodze uz āķi: 80 kg 

– Attālums no kontaktligzdas centra līdz stienim: 77 mm 

– Āķa lodes diametrs: 50 mm 

Saskaņā ar WLTP datiem kombinētais degvielas patēriņš 4,9–5,3 l/100 km, kombinētā CO2 emisija 110–120 g/km. Attēli ir ilustratīvi.

Piedāvājums ir spēkā oficiālās Toyota pārstāvniecībās līdz 30.06.2023. vai kamēr ir pieejami modeļi ar īpašo piedāvājumu.

Piemēra kalkulāciju sastādīja Swedbank Līzings SIA. Ja nepieciešams, konsultējies ar bankas darbinieku. Piedāvājums no Toyota Līzings: 0,99% + 6 mēnešu EURIBOR (uz 05.03.2023. 6 mēnešu EURIBOR bija 3,353%) likme juridiskām personām (Piem., cena 33 950 €, pirmā iemaksa 10%, periods 60 mēneši, atlikusī vērtība 30%, nobraukums 100 000 km, komisija 1,5%.). Ikmēneša maksājums šajā gadījumā ir 415,16 €. Piedāvājums ir indikatīvs un var mainīties pēc pieteikuma izvērtēšanas.