TOYOTA C-HR

Īpašais piedāvājums

 

Ierobežotam skaitam Toyota C-HR pilnā hibrīda elektrisko automobiļu– līzinga procentu likme 0,99% + 6 mēnešu EURIBOR un ātra piegāde.

Piedāvājums spēkā līdz 30.06.2023.

TOYOTA C-HR ar izdevīgiem līzinga procentiem

Toyota C-HR – mūsu īpašākā izskata SUV tagad ir pieejams ar īpašu piedāvājumu

Toyota C-HR

– Degvielu taupoša un uzticama Toyota hibrīda piedziņa

– Pilnīgs sirdsmiers ar Toyota Safety Sense drošības komplektu

– Apple CarPlay™ un Android Auto™ savienojamība

– Inteliģentā adaptīvā kruīza kontrole (iACC)

– LED priekšējie un aizmugures lukturi

Toyota C-HR ir radīts tieši tev, ja vēlies ko netradicionālu. Tas ir iespējams ar Toyota C-HR, turklāt tev nav jāsamierinās ar kompromisiem, upurējot komfortu, praktiskumu un degvielas ekonomiju. Šobrīd ierobežotam skaitam Toyota C-HR pilnā hibrīda elektrisko automobiļu ir īpašais piedāvājums – līzinga procentu likme 0,99% + 6 mēnešu EURIBOR un ātra piegāde. Tavu pašreizējo automobili var izmantot kā pirmo iemaksu par tavu jauno Toyota C-HR pilno hibrīdu.

Pievieno oriģinālos Toyota C-HR aksesuārus un padari savus pavasara un vasaras braucienus perfektus

Toyota oriģinālais jumta bagāžnieks

Toyota oriģinālais jumta bagāžnieks

Jumta bagāžnieks ir lielisks risinājums, kas piešķir tavam Toyota C-HR elastību, pārvadājot lielāku apjomu bagāžas, un ļauj nostiprināt dažādus transportēšanas risinājumus uz auto jumta – velosipēdu, jumta kasti vai pat ūdens sporta aprīkojumu. Izturīgie jumta bagāžnieki ir aerodinamiski veidoti, lai samazinātu trokšņa un vēja pretestību, un ir aprīkoti ar slēdzamiem sānu noslēgiem aizsardzībai.

 

Jumta bagāžnieka komplektā ietilpst fiksējami šķērsstieņi un montāžas komplekts.

Toyota universālais velosipēda turētājs

Toyota universālais velosipēda turētājs

Ar Toyota universālo velosipēda turētāju tu vari doties savos vasaras izbraucienos, ņemot līdzi savu velosipēdu, un turpināt piedzīvojumus vietās, kur beidzas ceļi.

 

– Velosipēda maks. svars: līdz 20 kg

– Maks. riepas platums: 3″ 

– Turētāju var novietot abās automobiļa pusēs

Toyota C-HR noņemamais sakabes āķis

Toyota C-HR noņemamais sakabes āķis

Oriģinālais noņemamais sakabes āķa komplekts ir izstrādāts īpaši Toyota C-HR, lai nodrošinātu gan āķa, gan automobiļa konstrukcijas stingrību un izturību. Ja tavs auto ir aprīkots ar sakabes āķi, tu vari vilkt piekabi, laivu vai piestiprināt pie āķa pat 3 velosipēdu turētāju. Sakabes āķa uzstādīšana un noņemšana ir vienkārša un neprasa īpašas prasmes.

 

– Maks. piekabes svars atkarībā no transmisijas: līdz 2000 kg

– Maks. vertikālā slodze uz āķi: 80 kg 

– Attālums no kontaktligzdas centra līdz stienim: 77 mm 

– Āķa lodes diametrs: 50 mm 

Saskaņā ar WLTP datiem kombinētais degvielas patēriņš 4,9–5,3 l/100 km, kombinētā CO2 emisija 110–120 g/km. Attēli ir ilustratīvi.

Piedāvājums ir spēkā oficiālās Toyota pārstāvniecībās līdz 30.06.2023. vai kamēr ir pieejami modeļi ar īpašo piedāvājumu.

Piemēra kalkulāciju sastādīja Swedbank Līzings SIA. Ja nepieciešams, konsultējies ar bankas darbinieku. Piedāvājums no Toyota Līzings: 0,99% + 6 mēnešu EURIBOR (uz 05.03.2023. 6 mēnešu EURIBOR bija 3,353%) likme juridiskām personām (Piem., cena 33 950 €, pirmā iemaksa 10%, periods 60 mēneši, atlikusī vērtība 30%, nobraukums 100 000 km, komisija 1,5%.). Ikmēneša maksājums šajā gadījumā ir 415,16 €. Piedāvājums ir indikatīvs un var mainīties pēc pieteikuma izvērtēšanas.