TOYOTA RAV4

Īpašais piedāvājums

 

LĪZINGA PROCENTI 0,99% + 6 mēnešu EURIBOR AUTOMOBIĻI IR NOLIKTAVĀ

Piedāvājums ir spēkā līdz: 30.06.2023

TOYOTA RAV4

RAV4 – padari katru braucienu par piedzīvojumu ar SUV Nr. 1 un tā īpašo piedāvājumu

Toyota RAV4 pirkt

– Degvielu taupošs un uzticams Dynamic Force benzīna dzinējs

– Pilnīgs sirdsmiers ar Toyota Safety Sense drošības komplektu

– Lieliska savienojamība un multivides iespējas

– Bagāžas nodalījuma ietilpība 542 l

– Piekabes vilktspēja līdz 2000 kg (ar AWD)

– Cena no: 33 150 €

Mūsu daudzpusīgākais SUV, varenais Toyota RAV4, ir gan stilīgs, gan praktisks. Šobrīd ierobežotam skaitam RAV4 ar benzīna dzinēju ir īpašais piedāvājums – līzinga procentu likme 0,99% + 6 mēnešu EURIBOR un ātra piegāde. Tavu pašreizējo automobili var izmantot kā pirmo iemaksu par tavu jauno RAV4 SUV.

Pievieno oriģinālos Toyota RAV4 aksesuārus un padari savus pavasara un vasaras braucienus perfektus

Toyota oriģinālais jumta bagāžnieks

Toyota oriģinālais jumta bagāžnieks

Jumta bagāžnieks ir lielisks risinājums, kas piešķir tavam Toyota RAV4 elastību, pārvadājot lielāku apjomu bagāžas, un ļauj nostiprināt dažādus transportēšanas risinājumus uz auto jumta – velosipēdu, jumta kasti vai pat ūdens sporta aprīkojumu. Izturīgie jumta bagāžnieki ir aerodinamiski veidoti, lai samazinātu trokšņa un vēja pretestību, un ir aprīkoti ar slēdzamiem sānu noslēgiem aizsardzībai.

 

Jumta bagāžnieka komplektā ietilpst fiksējami šķērsstieņi un montāžas komplekts.

Toyota universālais velosipēda turētājs

Toyota universālais velosipēda turētājs

Ar Toyota universālo velosipēda turētāju tu vari doties savos vasaras izbraucienos, ņemot līdzi savu velosipēdu, un turpināt piedzīvojumus vietās, kur beidzas ceļi.

 

– Velosipēda maks. svars: līdz 20 kg

– Maks. riepas platums: 3″

– Turētāju var novietot abās automobiļa pusēs

Toyota RAV4 noņemamais sakabes āķis

Toyota RAV4 noņemamais sakabes āķis

Oriģinālais noņemamais sakabes āķa komplekts ir izstrādāts īpaši RAV4, lai nodrošinātu gan āķa, gan automobiļa konstrukcijas stingrību un izturību. Ja tavs auto ir aprīkots ar sakabes āķi, tu vari vilkt piekabi, laivu vai nostiprināt uz āķa pat 3 velosipēdu turētāju. Sakabes āķa uzstādīšana un noņemšana ir vienkārša un neprasa īpašas prasmes.


– Maks. piekabes svars atkarībā no transmisijas: līdz 2000 kg

– Maks. vertikālā slodze uz āķi: 80 kg 

– Attālums no kontaktligzdas centra līdz stienim: 77 mm

– Āķa lodes diametrs: 50 mm

Saskaņā ar WLTP datiem kombinētais degvielas patēriņš 5,7–7,5 l/100 km, kombinētā CO₂ emisija 159–170 g/km. Attēli ir ilustratīvi.

Piedāvājums ir spēkā oficiālās Toyota pārstāvniecībās līdz 30.06.2023. vai kamēr ir pieejami modeļi ar īpašo piedāvājumu.

Piemēra kalkulāciju sastādīja Swedbank Līzings SIA. Ja nepieciešams, konsultējies ar bankas darbinieku. Piedāvājums no Toyota Līzings: 0,99% + 6 mēnešu EURIBOR (uz 05.03.2023. 6 mēnešu EURIBOR bija 3,353%) likme juridiskām personām (Piem., cena 36 000 €, pirmā iemaksa 10%, periods 60 mēneši, atlikusī vērtība 30%, nobraukums 100 000 km, komisija 1,5%.). Ikmēneša maksājums šajā gadījumā ir 440,23 €. Piedāvājums ir indikatīvs un var mainīties pēc pieteikuma izvērtēšanas.