Toyota logo
Toyota Relax garantija

Toyota Relax garantija - uz 10 gadiem, katram Toyota automobilim

Toyota ir vienīgais automobiļu zīmols, kas piedāvā 10 gadu Toyota Relax garantiju visiem jaunajiem un lietotajiem modeļiem. Tas ir visspēcīgākais pierādījums tam, ka mūsu automobiļu kvalitāte, uzticamība un izturība saglabāsies visaugstākajā līmenī pat pēc gadiem ilgas lietošanas.

TOYOTA RELAX GARANTIJA TIEK AKTIVIZĒTA PĒC KATRAS REGULĀRĀS APKOPES, LĪDZ TOYOTA AUTOMOBILIS SASNIEDZ 10 GADU VECUMU VAI 185 000 KM NOBRAUKUMU.

Toyota Relax - pilnīgs sirdsmiers

– Pirmā 10 gadu garantija visiem jaunajiem un lietotajiem Toyota automobiļiem

– Toyota Relax garantijas programma tiek aktivizēta pēc apkopes veikšanas un ilgst 12 mēnešus vai līdz 15 000 km nobraukumam atkarībā no tā, kas tiek sasniegts pirmais (saskaņā ar noteikumiem)

– Toyota Relax garantija saglabā automobiļa augsto tirgus vērtību

– Ar Toyota Relax saistītie apkopes un garantijas darbi tiek veikti Toyota pārstāvniecībā, izmantojot oriģinālās rezerves daļas, un tos veic sertificēti tehniķi saskaņā ar augstākajiem ražotāja standartiem

– Toyota Relax garantija attiecas arī uz automobiļiem, kas ievesti no ārzemēm (saskaņā ar noteikumiem)

– Toyota Relax garantija ir piemērojama pat tad, ja pēdējās apkopes laiks nav reģistrēts

– Toyota Relax ir spēkā automobiļiem, kuriem no 01.04.2022. tiek veikta apkope

Toyota Relax saglabās Toyota automobili vislabākajā stāvoklī vēl gadiem ilgi.

toyota relax 10 gadu garantija

Garantija līdz 10 gadiem vai 185 000 km nobraukumam

Toyota Relax garantija tiek aktivizēta pēc regulārās apkopes veikšanas; tā stājas spēkā pēc ražotāja garantijas termiņa beigām un ir derīga līdz nākamajai plānotajai apkopei – parasti pēc 12 mēnešiem vai 15 000 km, atkarībā no tā, kas tiek sasniegts pirmais. Tā tiek pagarināta pēc katras nākamās apkopes. Plašāku informāciju var saņemt Toyota pārstāvniecībā, un automobiļa apkopes intervāli ir norādīti lietotāja rokasgrāmatā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Nē, tā nav. Toyota piedāvā 3 gadu (vai 100 000 km) ražotāja garantiju un gadu nodrošina 24/7 palīdzību uz ceļa katram jaunajam automobilim. Toyota Relax nodrošina 1 gada / 15 000 km segumu, pamatojoties uz noteikumiem, ko atradīsi Toyota Relax garantijas noteikumu bukletā.

Taču Toyota Relax garantija ir papildu garantija visiem Toyota automobiļiem, kas tiek aktivizēta pēc pilnvarotā Toyota remontdarbnīcā veiktas regulārās apkopes, pat pēc 3 gadu ražotāja garantijas beigām vai kad automobiļa nobraukums pārsniedz 100 000 km.

Ja Toyota automobilis atbilst visiem Toyota Relax garantijas noteikumu bukletā aprakstītajiem nosacījumiem, Toyota Relax garantija tiks aktivizēta automātiski pēc tam, kad pilnvarotā Toyota remontdarbnīcā tiks veikta regulārā apkope. Toyota Relax ir spēkā automobiļiem, kuriem no 01.04.2022. tiek veikta apkope.

Toyota Relax garantija dažos aspektos nedaudz atšķiras no Toyota ražotāja garantijas. Pilnu noteikumu un nosacījumu tekstu atradīsi šeit.

Toyota Relax garantija automobilim tiks piemērota tikai tad, kad būs beigusies 3 gadu/100 000 km ražotāja garantija un automobilim būs veikta regulārā apkope pilnvarotā Toyota remontdarbnīcā.

Apstiprinātiem lietotiem automobiļiem iegādes brīdī tiek piešķirta 24 mēnešu garantija. Toyota Relax garantija stājas spēkā, tiklīdz ir beidzies iepriekšējais garantijas termiņš, ja ir veikta regulārā apkope pilnvarotā Toyota remontdarbnīcā.

Nē. Toyota Extracare polisi nevar aizstāt ar Toyota Relax garantiju. Esošā garantija ir spēkā līdz līguma perioda beigām un tiek automātiski aizstāta ar Toyota Relax garantiju uzreiz pēc Toyota Extracare termiņa beigām, ja automobilim ir veikta regulārā apkope pilnvarotā Toyota remontdarbnīcā un ar nosacījumu, ka Toyota automobilis joprojām kvalificējas garantijai.

Nē. Toyota Relax garantija tiek aktivizēta automātiski pēc regulārās apkopes, kas veikta pilnvarotā Toyota remontdarbnīcā, ja Toyota automobilis atbilst pilnajos noteikumos ietvertajiem nosacījumiem un kritērijiem, ko atradīsi šeit.

Jā, Toyota Relax ir pieejama visiem Toyota modeļiem, kas ražoti Eiropas tirgum.

Kad tiek aktivizēts Toyota Relax garantijas līgums, tas nesedz hibrīda vilces akumulatora garantiju. Vilces akumulatora garantijas segumu var iegūt/pagarināt, veicot papildu hibrīda pārbaudi.

Nē. Toyota Relax garantija tiek aktivizēta automātiski pēc katras regulārās apkopes, kas veikta pilnvarotā Toyota remontdarbnīcā, ja Toyota automobilis atbilst pilnajos noteikumos ietvertajiem nosacījumiem un kritērijiem, ko atradīsi šeit.

Lielākoties jā, bet ir daži izņēmumi. Informāciju par Toyota Relax garantijas derīguma termiņu ārvalstīs atradīsi noteikumos, kas pieejami šeit.

Garantija tiek aktivizēta katru reizi, kad automobilim, kas kvalificējas Toyota Relax segumam, tiek veikta apkope pilnvarotā Toyota remontdarbnīcā. Šādā gadījumā automobilim tiks piešķirta jauna Toyota Relax garantija, kas būs derīga 1 gadu vai līdz 15 000 km nobraukumam pēc apkopes datuma.

Pilnīgi noteikti. Pārdodot automobili, visas Toyota Relax garantijas priekšrocības saņems arī jaunais īpašnieks, nogādājot automobili pilnvarotā Toyota servisā apkopes darbu veikšanai.

Jā. Papildus Toyota Relax garantijai Toyota pārstāvniecības piedāvā dažādas priekšrocības tev un tavam automobilim.

Apkopi veic kvalificēti Toyota tehniķi, izmantojot oriģinālās Toyota rezerves daļas atbilstoši augstākajām rūpnīcas prasībām. Tas nodrošina ilgstošu automobiļa uzticamību, komfortu un sirdsmieru – visu, kas tev jau patīk savā Toyota.

Toyota servisa centri ir aprīkoti arī ar ražotāja apstiprinātu apkopes aprīkojumu, un tehniķi tiek pastāvīgi apmācīti par mūsu jaunākajām tehnoloģijām, elektrificētās piedziņas veidiem, vadītāja palīgsistēmām un drošības sistēmām. Visbeidzot, cenas mūsu servisa centros vienmēr ir pārskatāmas un pieņemamas, tāpēc tev nebūs nekādu pārsteigumu.