Toyota logo

Corolla sedans

Labāks nekā jebkad

Sākot no

24 100 €

Patēriņš

4.4 – 6.5 l/100 km*

CO₂

100 – 147 g/km*

Jaunais Corolla sedans: vienotā ritmā ar tavu dzīvi

Inteliģenti izstrādāts elektriskais hibrīds — jaunais Toyota Corolla sedans paceļ braukšanas aizrautību jaunā līmenī. Pateicoties jaudīgai digitālajai savienojamībai, tostarp bezvadu atjauninājumiem, braukšana ir tāda, kādai tai vajadzētu būt — patīkama, eleganta un aizraujoša.

Dinamisks ikkatrā detaļā

Jaunais Corolla sedans apvieno spēcīgas proporcijas ar izteikti tehniskiem elementiem. Tā aerodinamiskais siluets ir nemainīgi izcils, taču detaļas un izpildījums ir nepārprotami moderns. Izrādi savu spēju sacensties ar GR SPORT apdari, kas ir Toyota sacīkšu gara iemiesojums.

Elektriskā hibrīda jauda bez kompromisiem

Patīkami vadāms un ekonomisks, Corolla sedans ir aprīkots ar Toyota piektās paaudzes elektrisko hibrīda piedziņu. Apvienojot gandrīz nedzirdamu elektrisko jaudu ar nenogurstošu iekšdedzes dzinēju, Corolla sedans uzlādējas pats, padarot braucienus vēl mierīgākus un bezrūpīgākus.

Tava digitālā dzīve kustībā

Ar funkcionalitāti, kas ļauj tev būt soli priekšā, Corolla sedans nodrošina tūlītēju savienojumu, bezvadu uzlādi un Apple CarPlay un Android Auto savietojamību. Gatavs nākotnei, Corolla sedans atbalsta bezvadu atjauninājumus un ļauj tev piekļūt savai pasaulei ar vienu pieskārienu.

GALERIJA

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Toyota pārstāvniecību LALUNA.

Myt toyota aplikācija

LABĀKA SAVIENOJAMĪBA

Padari katru braucienu vieglāku, izmantojot lietotni MyT. Tajā ir iekļautas vairākas novatoriskas drošības funkcijas un ērtības, tostarp “Atrast manu automobili”, lai atrastu, kur novietoji savu automobili, un kopīgotu tā atrašanās vietu ar citiem, un “Nosūtīt uz automobili”, kas ļauj nosūtīt iepriekš izplānotus maršrutus uz tava Corolla navigācijas sistēmu.

Toyota T-Mate — kopā ar tevi drošākam braucienam

Corolla sedana aprīkojumā ir iekļauts T-Mate — tavs izpalīdzīgais braukšanas partneris, kas nodrošina klasē vadošās drošības funkcijas. T-Mate ir sistēmu kopums, kas ir radīts, lai palīdzētu tev un padarītu braukšanu drošāku, neatkarīgi no tā, vai brauc pa šoseju, pārvietojies pilsētā vai novieto automobili stāvvietā. Zemāk ir apkopoti svarīgākie punkti; apskati pilnu Corolla sedana T-Mate funkciju klāstu automobiļa konfiguratorā.

Toyota Smart Conect

Sadursmes novēršanas sistēma var palīdzēt tev noteikt un izvairīties no sadursmēm ar citiem transportlīdzekļiem, gājējiem un velosipēdistiem. Tā brīdina vadītāju ar skaņas un vizuāliem signāliem, kā arī aktivizē asistējošo bremzēšanu. Ja vadītājs savlaicīgi nenospiež bremžu pedāli, automobiļa ātrums tiek samazināts automātiski, lai novērstu vai mazinātu sadursmi. Turklāt sadursmju krustojumos novēršanas palīgsistēma un avārijas stūrēšanas palīgsistēma nodrošina atbalstu diennakts gaišajā laikā, kad tu veic pagriezienus krustojumos un izvairīšanās manevrus.

Šī sistēma brīdina vadītāju, ja, kāpjot ārā no automobiļa, uz aizmugurējā sēdekļa atrodas pasažieris vai priekšmets. Brīdinājums ietver: brīdinājumu digitālajā kombimetrā un atkarībā no modeļa, atrodoties ārpusē pēc automobiļa aizslēgšanas, tiks aktivizētas avārijas gaismas, kā arī skaņas signāls.

Šī sistēma nodrošina vienmērīgu ātruma samazināšanu, kad akseleratora pedālis tiek atlaists, tuvojoties pa priekšu braucošam auto.

Šī sistēma uztur minimālo iepriekš iestatīto attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa. Ja attālums samazinās, sistēma samazina automobiļa ātrumu, izmantojot bremzes un aktivizējot bremžu gaismas. Ja automobilis ir aprīkots ar ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu (RSA), sistēma atpazīs arī ātruma ierobežojumus un ieteiks nepieciešamās ātruma izmaiņas.

Šī sistēma izmanto aklo zonu monitora radaru, lai palīdzētu vadītājam novērst sadursmi starp atvērtām automobiļa durvīm vai izkāpjošiem pasažieriem un transportlīdzekli vai velosipēdistu, kas tuvojas no aizmugures. Ja sistēma uzskata, ka ir iespējama sadursme, ārējā spogulī iedegas indikators un daudzfunkcionālā ekrāna indikators kopā ar skaņas signālu brīdina pasažierus.

Ja sistēma kādu laiku nenosaka vadītāja darbības, tā brīdina vadītāju ar skaņas signālu. Ja vadītāja darbības joprojām netiek uztvertas, automobiļa ātrums tiek pakāpeniski samazināts, vienlaikus droši noturot to joslā. Tiek aktivizētas automobiļa avārijas gaismas, lai brīdinātu citus satiksmes dalībniekus, un tiek atslēgtas tā durvis, lai vajadzības gadījumā nodrošinātu avārijas dienestu piekļuvi.

Bezvadu programmatūras atjauninājumi nodrošina, ka Toyota Safety Sense (TSS) vienmēr ietver jaunākās funkcijas un uzlabojumus.

Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa.

* Visi norādītie l/100 km un CO₂ rādītāji ir iegūti no oficiālu, ES reglamentētu laboratorisko pārbaužu rezultātiem. Tie ir paredzēti automobiļu salīdzināšanai un var neatspoguļot faktisko braukšanas pieredzi. Degvielas patēriņu un CO₂ emisijas ražošanā nodotam standarta modelim nosaka kontrolētā vidē saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Eiropas Savienības regulā (ES) 2017/1151 par jaunu vieglajiem transportlīdzekļiem paredzētu pasaules mēroga testa procedūru (WLTP) un tās grozījumos.