Toyota logo

Noma ar pilna servisa pakalpojumu

ILGTERMIŅA AUTO NOMA​

Ilgtermiņa automašīnas nomas pakalpojums par fiksētu mēneša maksājumu, kas ir nemainīgs visā automašīnas nomas laikā

Optimizē sava personīgā vai uzņēmuma autoparka iegādes un uzturēšanas izmaksas uzticoties mums – vienam no vadošajiem Toyota auto dīleriem Latvijā, kas piedāvā auto ilgtermiņa nomas pakalpojumus.  Piedāvājam plašu automašīnu izvēli, ikdienas apkopē un uzturēšanā, lai apmierinātu privātpersonas un uzņēmumu strauji augošās vajadzības.

Aktuāli

Yaris Cross

Mazlietots 2023. gada, nomā no 279 €/mēn.*

Yaris Cross Crossover 1.5 Dynamic Force (125 hp) Multidrive S Active. 
Nomas piedāvājums privātpersonām un uzņēmumiem. Cenā iekļauta KASKO un OCTA apdrošināšana, un 24h evakuācija. Pirmā iemaksa 2591 €, bez PVN, aprēķināta auto ar lietošanas termiņu 36 mēneši un nobraukumu 75 000 km periodā. Mēneša maksājums norādīts bez PVN.

Darba zirgs

HILUX DLX+

Jauns Hilux DLX+ noma no 467 €/mēn.*

2.4 dīzelis, manuāla ātrumkārba, pilnpiedziņa, auto ar pievienotu sakabes āķi.
 
*Nomas piedāvājums privātpersonām un uzņēmumiem. Cenā iekļauta KASKO un OCTA apdrošināšana, un 24h evakuācija. Pirmā iemaksa 4463 €, bez PVN, aprēķināta auto ar lietošanas termiņu 36 mēneši un nobraukumu 75 000 km periodā. Mēneša maksājums norādīts bez PVN.
 
Sazinies ar mums, lai uzzinātu citu Toyota auto modeļu un aprīkojuma līmeņu piedāvājumu ilgtermiņa auto nomai.

Nomā bez raizēm

Pilna servisa auto nomas pakalpojumi

Pilna servisa auto nomas ikmēneša maksājumā ir iekļauta OCTA un KASKO apdrošināšana un 24h evakuācija uz ceļa. Optimizē sava personīgā vai uzņēmuma autoparka iegādes un uzturēšanas izmaksas papildinot savu nomas pakalpojumu ar vienu vai vairākiem no izvēles pakalpojumiem, piemēram, sezonas riepu maiņu un uzglabāšanu. 

Pamata pakalpojumi

Auto piegāde

Reģistrācija CSDD un nodošana klientam "LALUNA" auto salonā

24h palīdzība uz ceļa

Tehniskās palīdzības uz ceļa un auto evakuācijas Baltijā 24/7

Apdrošināšana

Iekļauta OCTA un KASKO apdrošināšana, pašrisks 200 €

Izvēles pakalpojumi

Nodoklis un tehniskā apskate

CSDD obligātā tehniskā apskate un transportlīdzekļu ekspluatācijas nodoklis nomas periodā;

Remontdarbi

Dabiskā nolietojuma remontdarbi un detaļu maiņa;

Apkopes

Regulāras ražotāja noteiktas apkopes, to organizēšana atrunātā nobraukuma ietvaros;

Riepas

Sezonas riepu maiņa, iegāde un uzglabāšana;

Maiņas auto

Nepieciešamības gadījumā, veicot remontdarbus, tiek piešķirts maiņas auto.

Mūsu priekšrocības

Bez starpniekiem

Ietaupīt laiku un pūles, jo viss dokumentu process pie Toyota auto dīlera LALUNA tiek veikts vienkārši un ātri. Nav nepieciešams meklēt starpniekus vai saskarties ar papildu komisijas maksām. Turklāt plašais krāsu un komplektāciju klāsts ļauj izvēlēties automašīnu, kas pilnībā atbilst individuālajām vēlmēm un vajadzībām. Auto nāk no oficiāla Toyotas ražotāja, nodrošinot drošību un uzticību, bet ilgtermiņa nomas ietver papildu priekšrocības un pakalpojumus, piemēram, iekļautu OCTA/KASKO apdrošināšanu.

Fiksēts ikmēneša maksājums

LALUNA auto nomas pakalpojumam jāņem vērā trīs galvenās lietas: kuru automašīnu vēlies, aptuvenais nobraukums gadā un plānotais nomas periods. Ikmēneša fiksētā nomas maksā iespējams iekļaut dažādus papildu pakalpojumus, piemēram, apkope, riepas, nodokļi un tehniskā apskate. Cena atkarīga no Jūsu izvēlētajiem pakalpojumiem un to apjoma.

Pilns serviss un uzticams atbalsts​

Mūsu ilgtermiņa auto nomas pakalpojums nodrošina personīgu konsultantu, kas ir pieejams visu nomas laiku un sniedz profesionālu atbalstu jebkurā situācijā. Viņš palīdzēs izvēlēties piemērotāko automašīnu. LALUNA auto noma ir efektīvs risinājums, kas ļauj pilnībā koncentrēties uz svarīgākām lietām, savukārt mēs uzņemsimies visas rūpes par Jūsu automašīnu vai autoparku. Mūsu mērķis ir nodrošināt Jums bezrūpīgu un ērtu braukšanas pieredzi.

Bez starpniekiem

Ietaupīt laiku un pūles, jo viss dokumentu process pie Toyota auto dīlera LALUNA tiek veikts vienkārši un ātri. Nav nepieciešams meklēt starpniekus vai saskarties ar papildu komisijas maksām. Turklāt plašais krāsu un komplektāciju klāsts ļauj izvēlēties automašīnu, kas pilnībā atbilst individuālajām vēlmēm un vajadzībām.

Auto nāk no oficiāla Toyotas ražotāja, nodrošinot drošību un uzticību, bet ilgtermiņa nomas ietver papildu priekšrocības un pakalpojumus, piemēram, iekļautu OCTA/KASKO apdrošināšanu.

Fiksēts ikmēnēša maksājums

LALUNA auto nomas pakalpojumam jāņem vērā trīs galvenās lietas: kuru automašīnu vēlies, aptuvenais nobraukums gadā un plānotais nomas periods.

Ikmēneša fiksētā nomas maksā iespējams iekļaut dažādus papildu pakalpojumus, piemēram, apkope, riepas, nodokļi un tehniskā apskate. Cena atkarīga no Jūsu izvēlētajiem pakalpojumiem un to apjoma.

Pilns serviss un uzticams atbalsts

Mūsu ilgtermiņa auto nomas pakalpojums nodrošina personīgu konsultantu, kas ir pieejams visu nomas laiku un sniedz profesionālu atbalstu jebkurā situācijā. Viņš palīdzēs izvēlēties piemērotāko automašīnu. LALUNA auto noma ir efektīvs risinājums, kas ļauj pilnībā koncentrēties uz svarīgākām lietām, savukārt mēs uzņemsimies visas rūpes par Jūsu automašīnu vai autoparku. Mūsu mērķis ir nodrošināt Jums bezrūpīgu un ērtu braukšanas pieredzi.

 

Saņem piedāvājumu​

Aizpildi formu un mūsus speciālisti palīdzēs atrast visizdevīgāko līzinga risinājumu.