Hilux

Neapturams kopš 1968. gada

Sākot no

36 400 €

Patēriņš

8.5 – 9.9 l/100 km*

CO₂

224 – 259 g/km*

Atklāj Hilux

toyota-hilux-2020

Pikaps, kas ir izcili piemērots gan smagam darbam, gan aktīvai atpūtai

Lai kur tev ir jādodas, Hilux tevi tur nogādās. Tā jaudīgais 2.8 litru dīzeļdzinējs nodrošina 204 DIN ZS jaudu un griezes momentu līdz 500 Nm. Ar jaudu, kas tiek nodrošināta zemā apgriezienu diapazonā, automobilis sniedz griezes momentu tieši tad, kad tas ir nepieciešams. Hilux ir 1 tonnas kravnesība un 3,5 tonnu vilktspēja, kas palīdz bez piepūles pārvadāt lielas kravas.

toyota-hilux-salons

Tava telpa, tava pasaule

Spēcīgs no ārpuses, ērts iekšpusē, jaunā Hilux salons pacels tevi jaunā izsmalcinātības un stila līmenī. Invincible dubultkabīnes modelis paceļ stila latiņu vēl augstāk ar perforētiem divtoņu ādas sēdekļiem, kas nodrošina nepārspējamu komfortu.

 

Specifikācija ir atkarīga no modeļa.

Toyota Hilux – starptautiskās pikapa balvas 2022./2023. ieguvējs

hilux-pickup-award

Hilux ir bijis planētas iecienītākais pikaps vairāk nekā 50 gadus, un tas ir saņēmis prestižo starptautisko pikapa balvu, kas tika piešķirta Hilux 2021. gada Solutrans ceļu un pilsētas transporta izstādē Francijā.

GALERIJA

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Toyota pārstāvniecību LALUNA.

* Visi norādītie l/100 km un CO₂ rādītāji ir iegūti no oficiālu, ES reglamentētu laboratorisko pārbaužu rezultātiem. Tie ir paredzēti automobiļu salīdzināšanai un var neatspoguļot faktisko braukšanas pieredzi. Degvielas patēriņu un CO₂ emisijas ražošanā nodotam standarta modelim nosaka kontrolētā vidē saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Eiropas Savienības regulā (ES) 2017/1151 par jaunu vieglajiem transportlīdzekļiem paredzētu pasaules mēroga testa procedūru (WLTP) un tās grozījumos.