Toyota logo

Proace Verso

Pasažieru pārvadātājs ar plašu salonu un praktiskiem risinājumiem.

Sākot no

37 100 €

Patēriņš

7.2 – 8 l/100 km*

CO₂

188 – 210 g/km*

Pārdomātas funkcijas un inovatīvas tehnoloģijas

Proace Verso sniedz tev izvēli, kas vislabāk atbilst tavām vajadzībām. Tas noteikti pārsteigs ar uzlaboto funkciju komplektu. Ksenona lukturi, uzlabots vējstikla displejs un atpakaļskata kameras displejs, kā arī virkne drošības līdzekļu ļauj baudīt bezrūpīgākus un drošākus braucienus.

proace verso salons

Iekārtojies ērtāk un izbaudi braucienu

Neatkarīgi no tā, vai dodies darba darīšanās vai atpūtā kopā ar ģimeni, Proace Verso padara katru braucienu nepārspējami ērtu. Izbaudi relaksējošu braukšanas pieredzi ar atbalstošiem sēdekļiem, izveicīgu gaitu un pieklusinātu trokšņu līmeni. Pievēršot īpašu uzmanību detaļām, Proace Verso nodrošina izcilu braukšanas pozīciju, pārdomātu ergonomiku un augstu standarta specifikācijas līmeni.

Atpakaļskata kamera

Atpakaļskata monitors spēj noteikt slēptus apdraudējumus ērtākai un drošākai automobiļa novietošanai stāvvietā.

pro touch multivide

Pro-Touch multivides

Executive aprīkojuma līmenis ietver augstas izšķirtspējas Pro-Touch multivides sistēmu ar navigāciju. Pro-Touch multivide nodrošina ērtu savienojamību ar Apple CarPlay™.

GALERIJA

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Toyota pārstāvniecību.

Funkcijas, kas atbilst tavām vajadzībām

Proace Verso ir aprīkots ar noderīgām funkcijām gan vadītājiem, gan pasažieriem.

Inovatīva telpa, kas pielāgojas tev

Proace Verso padara ikdienu vienkāršāku. Salokāmi un bīdāmi sēdekļi nodrošina nepieciešamo elastību, savukārt saliekamie galdi, atveramais aizmugurējo durvju logs un ar kājas mājienu atveramas sānu durvis sniedz ērtības, no kurām negribēsi atteikties.

bīdāms galds

Izbaudi pielāgojamu telpu bagāžai vai plašāku vietu kājām ar bīdāmiem un noņemamiem sēdekļiem, kas ir pieejami aprīkojuma līmeņos Business un Executive.

Ja nepieciešams pārvadāt vēl vairāk bagāžas nekā parasti, vertikāli nolokāmos sēdekļus var sagāzt, ļaujot pilnībā izmantot katru pieejamo bagāžas nodalījuma collu.

Pasažieri var atpūsties, izklaidēties vai strādāt ērtā vidē, pateicoties bīdāmam, pasažieriem paredzētam galdam. Pieejams aprīkojuma līmenī Executive.

Ērtības, kuras tu patiešām novērtēsi

Ar kājas mājienu atveramas sānu durvis

Izbaudi patiesi palīdzīgu roku, kad tas visvairāk nepieciešams, izvēloties ar kājas mājienu atveramas sānu durvis, ko var aktivizēt ar kājas mājienu zem aizmugurējā bufera patiešām iespaidīgam komfortam.

Toyota Skyview®

Toyota Skyview® piešķir salonam vēl izteiktāku premium klases sajūtu. Plašais panorāmas stikla jumts padara salonu gaišāku, piepildot to ar siltu, dabisku gaismu.

Atverams bagāžas nodalījuma durvju logs

Atverams aizmugures durvju logs ir pieejams, sākot ar aprīkojuma līmeni Family, un nodrošina ātru un ērtu piekļuvi bagāžas nodalījumam, neatverot tā durvis.

* Visi norādītie l/100 km un CO₂ rādītāji ir iegūti no oficiālu, ES reglamentētu laboratorisko pārbaužu rezultātiem. Tie ir paredzēti automobiļu salīdzināšanai un var neatspoguļot faktisko braukšanas pieredzi. Degvielas patēriņu un CO₂ emisijas ražošanā nodotam standarta modelim nosaka kontrolētā vidē saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Eiropas Savienības regulā (ES) 2017/1151 par jaunu vieglajiem transportlīdzekļiem paredzētu pasaules mēroga testa procedūru (WLTP) un tās grozījumos.