Toyota logo

RAV4

Padari katru braucienu par piedzīvojumu ar SUV Nr. 1.

FIKSĒTS IKMĒNEŠA MAKSĀJUMS 290 € UN LĪZINGA PROCENTU LIKME 2% UZ 5 GADIEM*

Sākot no

33 000 €

Patēriņš

5.7 – 7.5 l/100 km*

CO₂

129 – 169 g/km*

RAV4 benzīns pirkt

Īpašais piedāvājums benzīna RAV4 Luxury

Fiksēts ikmēneša maksājums 290 € un līzinga procentu likme 2% uz 5 gadiem*

APSKATI RAV4

Ir auto, kas izpilda ikdienas vajadzības, un ir auto, kas pārsteidz

Mūsu daudzpusīgākais un uzlabotais SUV Toyota RAV4 ir tikpat stilīgs, cik praktisks. 

Spēcīgs dizains

Izcelies ar RAV4 pārsteidzošo dizainu. Jaudīgs un ar īstu personību, tas piesaista uzmanību ar pievilcīgām detaļām tā drosmīgajā siluetā — no elegantiem LED priekšējiem lukturiem līdz unikāliem LED aizmugurējiem lukturiem. Pateicoties tā spēcīgajam SUV tēlam, automobilis vienlīdz labi iederēsies gan uz lauku, gan pilsētas ceļiem.

Dodies, kur vien vēlies, ar hibrīda jaudu

Jaudīgs, dinamisks un drošs – RAV4 Plug-in Hybrid nodrošina nepārspējamu veiktspēju. Aprīkots ar 2.5 litru Hybrid Dynamic Force benzīna dzinēju un inteliģentu pilnpiedziņas sistēmu (AWD-i), tas sasniedz no 0 līdz 100 km/h nieka 6 sekundēs, pateicoties tā iespaidīgajai vilcei un ievērojamajai 306 DIN ZS jaudai.

Telpa, kur izbaudīt patiesu komfortu

RAV4 iekšpusē spēcīgais ārējais dizains satiekas ar pārdomātu salona izkārtojumu. Iespaidīgais salons, kas ir veidots ap platu viduskonsoli un mūsdienīgu instrumentu paneli, piedāvā telpu, kurā vari ērti atlaisties un izbaudīt braucienu. Neatvairāms stils satiekas ar efektīvām tehnoloģijām un novatoriskām funkcijām, piemēram, bezvadu uzlādi un īpaši pielāgotu 9 skaļruņu JBL audio sistēmu, kas ļauj tev papildināt braucienu ar taviem iecienītākajiem atskaņošanas sarakstiem. Turpini izmantot savas mīļākās lietotnes, pateicoties ērtai viedtālruņu integrācijai ar Apple CarPlay un Android Auto™.

GALERIJA

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Toyota pārstāvniecību LALUNA.

RAV4 aprīkojuma līmenis ADVENTURE

Moderns, drošs un spēcīgs ikvienā situācijā – RAV4 izceļas ar izteiksmīgu ārējo dizainu un mūsdienīgu salonu. Plašs aktīvo drošības funkciju klāsts sniedz nepārspējamu drošības sajūtu un palielina autovadītāja pārliecību.

Radīts katram piedzīvojumam

Nepiekāpīgi spējīgais, izsmalcinātais un efektīvais RAV4 ADVENTURE pārsteidz ar spēcīgu dizainu, kas ir piemērots ikvienam braucienam. Iekaro pilsētas ceļus ar 19 collu vieglmetāla diskiem un platākām riteņu arkām. Pārvari izaicinošus ceļa apstākļus, pateicoties priekšējām un aizmugurējām automobiļa apakšpuses aizsargplāksnēm. Esi gatavs jebkuriem laika apstākļiem ar īpaši spožiem miglas lukturiem. Izvēlies sev piemērotu stilu ar unikālu divtoņu* virsbūves krāsu. RAV4 ADVENTURE ļauj izbaudīt katru braucienu bez kompromisiem.
* Var izvēlēties virsbūvi Urban Khaki krāsā ar Dynamic Grey krāsas jumtu, priekšējiem balstiem un aizmugurējo spoileri.

Ērtības, lai kur tu dotos

Dodies piedzīvojumos, izbaudot nepārspējamu komfortu. RAV4 ADVENTURE pārsteidz ar modernu un klusu salonu ar plašām sēdvietām. Rūpība un precizitāte aiz katra stūra. Izbaudi izgaismotos logu vadības slēdžus un uzlādē ierīces, esot ceļā, ar jauniem USB-C portiem. Sportiskie ādas sēdekļi ar oranžām šuvēm un unikālu daudzstūra rakstu izskatās nevainojami eleganti, savukārt ietilpīgais un gaisīgais salons garantē nepārspējami ērtu ceļojumu visiem, lai kurp piedzīvojumi tevi aizved.

Gatavs pilsētai

RAV4 ADVENTURE jaunie matēti pelēkie 19 collu vieglmetāla diski ir spēcīgi, viegli un izturīgi, lai bez piepūles pārvarētu nelīdzenu segumu, kā arī nodrošinātu nevainojamu sniegumu pilsētas ielās.
rav4 benzīns laluna

Automobiļi noliktavā

Šobrīd pārdošanā ir plašs Toyota RAV4 moedeļu klāsts

Tehnoloģijas, kas pārsniedz gaidīto

RAV4 tīrais un minimālistiskais salona dizains apslēpj izcili novatoriskas tehnoloģijas. Tā intuitīvā viduskonsole izceļas starp atjautīgajām uzglabāšanas vietām un ļauj ērti savienoties ar navigāciju, izklaidi un citām funkcijām.

Multivides ekrāns

RAV4 Plug-in Hybrid tā izsmalcinātajā ārējā dizainā ietver nevainojamu multivides paketi. Intuitīvajam multivides informācijas panelim ir 10,5 collu skārienekrāns ar jaunāko viedtālruņa integrāciju ar bezvadu Apple CarPlay.

Digitālais informācijas panelis

Uzlabotais digitālais RAV4 Plug-in Hybrid informācijas panelis ļauj tev izvēlēties starp četriem dažādiem motīviem: Casual, Smart, Sport un Tough, lai personalizētu tavu pieredzi. Izvēlies vēlamo stilu un pēc tam pārslēdzies starp trim dažādiem izkārtojumiem, lai iegūtu maksimāli personalizētu ekrānu. Tāpat tu vari izvēlēties, cik daudz un kāda veida informāciju vēlies redzēt ekrānā.

Attālinātie pakalpojumi un Toyota Smart Connect

Tehnoloģijas uzlabo visus RAV4 Plug-in Hybrid aspektus — gan stāvvietā, gan uz ceļa. Viedtālruņa lietotne MyT paver ceļu uz pārsteidzošu savienojamības pasauli, pat pirms tu iekāp savā auto. Izmanto tālruni, lai ieplānotu gaisa kondicionēšanu, attālināti atdzesētu un apsildītu automobiļa salonu, aizslēgtu un atslēgtu durvis vai pat ieslēgtu avārijas gaismas, lai noteiktu automobiļa atrašanās vietu. Toyota Smart Connect uzlabo katru braucienu ar ērtu mākoņa navigāciju, viedo balss asistentu, kā arī reāllaika satiksmes informāciju un notikumiem uz ceļa.

Toyota T-Mate — kopā ar tevi drošākam braucienam

T-Mate ir sistēmu kopums, kas radīts, lai palīdzētu tev un padarītu braukšanu drošāku, neatkarīgi no tā, vai brauc pa šoseju, pārvietojies pilsētā vai novieto automobili stāvvietā.

Toyota Smart Conect

Sadursmes novēršanas sistēma var palīdzēt tev noteikt un izvairīties no sadursmēm ar citiem transportlīdzekļiem, gājējiem un velosipēdistiem. Tā brīdina vadītāju ar skaņas un vizuāliem signāliem, kā arī aktivizē asistējošo bremzēšanu. Ja vadītājs savlaicīgi nenospiež bremžu pedāli, automobiļa ātrums tiek samazināts automātiski, lai novērstu vai mazinātu sadursmi. Turklāt sadursmju krustojumos novēršanas palīgsistēma un avārijas stūrēšanas palīgsistēma nodrošina atbalstu diennakts gaišajā laikā, kad tu veic pagriezienus krustojumos un izvairīšanās manevrus.

Šī sistēma uztur minimālo iepriekš iestatīto attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa. Ja attālums samazinās, sistēma samazina automobiļa ātrumu, izmantojot bremzes un aktivizējot bremžu gaismas. Ja automobilis ir aprīkots ar ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu (RSA), sistēma atpazīs arī ātruma ierobežojumus un ieteiks nepieciešamās ātruma izmaiņas.

Aklo zonu monitora sistēma brīdina vadītājus par visiem transportlīdzekļiem, kurus viņi, iespējams, nav pamanījuši sānu spoguļos. Tas ir īpaši noderīgi, veicot apdzīšanu.

Šī sistēma brīdina vadītāju par tādiem tuvumā esošiem apdraudējumiem kā priekšā esošs negadījums, slidens ceļš utt., izmantojot citu vadītāju sniegto informāciju un parādot to automobiļa multivides ekrānā. Atkarībā no multivides sistēmas veida tā var ziņot arī par iespējamiem apdraudējumiem, kas veicina vispārēju satiksmes drošības uzlabošanos.

Kad tu atpakaļgaitā brauc ārā no stāvvietas, šī sistēma nosaka visus transportlīdzekļus, kas tuvojas no kreisās vai labās puses, brīdina tevi par tiem un aktivizē bremzes, lai izvairītos no sadursmes.

Automobiļa novietošana stāvvietā ir vienkāršāka un drošāka ar šo sistēmu, kas apvieno attēlus no četrām kamerām, lai sniegtu gandrīz 360° skatu uz apkārtni.

Šī sistēma parāda brīdinājumu vadības panelī, ja, vadītājam kāpjot ārā no automobiļa, uz aizmugurējā sēdekļa atrodas pasažieris vai priekšmets. Atkarībā no modeļa pēc automobiļa aizslēgšanas var tikt aktivizētas avārijas gaismas un skaņas signāls.

* Piedāvājums ir spēkā oficiālās Toyota pārstāvniecībās līdz 31.10.2023. vai kamēr ir pieejami modeļi ar īpašo piedāvājumu. 

Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Finansējums tiek piedāvāts sadarbībā ar SIA “Citadele Leasing”. Aprēķins veikts automobilim ar cenu 34 300 €, ieskaitot PVN, klienta pirmo iemaksu 15% (5145 €), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1,50% no auto vērtības (514,50 €), atlikušo vērtību 41% (14 063 €) un 100 000 km nobraukumu līguma termiņa beigās, fiksētu procentu likmi 2,0%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu uz 5 gadiem ir 289,08 €, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam. Piedāvājums neattiecas uz RAV4 hibrīda modeli.

 

* Visi norādītie l/100 km un CO₂ rādītāji ir iegūti no oficiālu, ES reglamentētu laboratorisko pārbaužu rezultātiem. Tie ir paredzēti automobiļu salīdzināšanai un var neatspoguļot faktisko braukšanas pieredzi. Degvielas patēriņu un CO₂ emisijas ražošanā nodotam standarta modelim nosaka kontrolētā vidē saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Eiropas Savienības regulā (ES) 2017/1151 par jaunu vieglajiem transportlīdzekļiem paredzētu pasaules mēroga testa procedūru (WLTP) un tās grozījumos.