Toyota logo

Toyota bZ4X

Jaunās ēras pilnībā elektriskais SUV

Sākot no

56 500 €

Nobraucamais attalums

416 – 436 km

Elektrības patēriņš

14.4 – 18.1 kWh/100km

Akumulators (bruto)

71.4 kWh**

 

Ātrs uzlādes laiks 

30 min

Akumulators (neto) 
64 kWh
Akumulatora uzlādes laiks 
6.5 h

LĪZINGA LIKME 0,99% + 3 MĒNEŠU EURIBOR*

TOYOTA-bz4x-

ĪPAŠAIS PIEDĀVĀJUMS

Īpašais piedāvājums Toyota bZ4X modeļiem noliktavā

Pilnigs sirdsmiers

Toyota mērķis ir padarīt visus Toyota bZ4X lietošanas aspektus pēc iespējas vienkāršākus un ērtākus. Viens komplekts, kurā ir iekļauti visi būtiskie elementi, kas ļaus tev ar pilnīgu sirdsmieru izbaudīt visas fantastiskā ar akumulatoru darbināmā elektriskā automobiļa priekšrocības.

Visiem Toyota bZ4X ir līdz 5 gadu vai līdz 75 000 km priekšapmaksas apkope, kas tiek veikta pilnvarotā Toyota autoservisā Baltijā. Apkopes programmā ietvertie un ražotāja pieprasītie apkopes darbi un rezerves daļas ir iekļauti automobiļa cenā.

Ievērojot Toyota apkopes programmu un veicot visus nepieciešamos apkopes darbus pilnvarotā Toyota autoservisā, mēs varam garantēt 70% no sākotnējās akumulatora kapacitātes pēc līdz 10 gadiem un līdz 1 miljonam km.

Jauniem vai lietotiem Toyota var tikt piemērota līdz pat 10 gadu Toyota Relax apkopes aktivizētā garantija, ja auto apkope tiek veikta pilnvarotā Toyota autoservisā Baltijā.

Mūsu eksperti ir izstrādājuši Toyota automobili (neatkarīgi no gada vai modeļa) tā, lai tas būtu pēc iespējas uzticamāks un drošāks. Taču uz ceļa var notikt jebkas — it īpaši sliktos laika un ceļa apstākļos. Tāpēc mēs piedāvājam Toyota palīdzību uz ceļa, lai būtu tavā rīcībā līdz 10 gadus 24 stundas diennaktī.

Tev būs nepieciešami dažādi kabeļi atkarībā no automobiļa uzlādes veida. Lai nodrošinātu ērtu auto lietošanu, mēs ietveram visus nepieciešamos kabeļus automobiļa komplektācijā: 2. tipa kabeli mājsaimniecības kontaktligzdai un 2. tipa 3. režīma (32A Mennekes) kabeli ātrākai uzlādei, izmantojot īpašu mājas lādētāju.

Labākais risinājums ir sadalīt mājas lādētāja maksu, iegādājoties elektromobili. Ar īpaši izstrādātu lādētāju uzlāde notiek daudz ātrāk nekā ar standarta mājsaimniecības kontaktligzdu. Pasūtot jauno Toyota bZ4X līdz 2023. gada 30. jūnijam, tu saņemsi atlaidi mājas lādētājam ar standarta uzstādīšanu (590 €).

* Tiek aktivizēta pēc apkopes veikšanas pilnvarotā Toyota autoservisā Baltijā; garantija ir spēkā 12 mēnešus vai līdz 15 000 kilometru nobraukumam (modeļiem ar atšķirīgu apkopes intervālu saskaņā ar ražotāja noteikto automobiļa apkopes intervālu) atkarībā no tā, kas tiek sasniegts pirmais.

GALERIJA

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Toyota pārstāvniecību LALUNA.

Aprēķini iespējamo Toyota bZ4X sniedzamību→

Aprēķini iespējamo Toyota bZ4X uzlādes laiku →

Elegants stils, SUV virsbūve

Izturīgs un nepiespiesti stilīgs, Toyota bZ4X jūtas kā zivs ūdenī gan pilsētā, gan brīvā dabā. Elektromobiļa modernais, plūstošais siluets satiekas ar SUV pārliecinošo un iespaidīgo personību, radot patiešām unikālu dizainu.

Toyota auto mājas lādētājs

Viegla uzlāde jebkur

Lai kur arī ceļš tevi aizvestu, jaunais Toyota bZ4X sniedz tev pilnīgu sirdsmieru. Pateicoties kombinētās uzlādes sistēmas (CCS2) iebūvētajam akumulatora lādētājam (OBC), tev ir daudz uzlādes iespēju. Uzlādē auto mājās, darbā vai ceļā. 30 minūtēs* akumulatoru var uzlādēt no 10 % līdz 80 % ar 150 kW DC uzlādi optimālos apstākļos, piemēram, temperatūrā no 25° līdz 30°C. Lai aizsargātu akumulatoru un tā ilgmūžību, DC ātrās uzlādes veiktspēja tiek samazināta, kad uzlādes līmenis sasniedz 80 %. Izmanto mūsu uzlādes laika kalkulatoru, lai aprēķinātu uzlādes laiku. Vienkārši ievadi konkrētus faktorus, piemēram, izmantojamā lādētāja veidu un apkārtējās vides temperatūru.

Mājas lādētājs uzlādē akumulatoru daudz ātrāk nekā mājas kontaktligzda. 11 kW mājas lādētājs Toyota bZ4X var pilnībā uzlādēt 6,5 stundās**.

Ātrai uzlādei izmanto publiski pieejamās ātrās uzlādes stacijas, ko vari viegli atrast, izmantojot staciju meklētāju lietotnē MyT un Toyota Smart Connect+. Šīs ļoti efektīvās ierīces spēj 30 minūtēs*** uzlādēt akumulatoru no 10 % līdz 80 % ar 150 kW DC uzlādi optimālos apstākļos, piemēram, temperatūrā no 25° līdz 30°C.

Izstrādāta, lai padarītu braukšanu ērtāku, viedtālruņa lietotne MyT paver ceļu uz pārsteidzošu savienojamības pasauli. Pārbaudi akumulatora uzlādes līmeni, ieplāno uzlādi un apskati brauciena datus, kā arī pārvaldi savu automobili attālināti.

* Atkarīgs no tādiem apstākļiem kā temperatūra un lādētāja raksturlielumi. Lai nodrošinātu efektīvu uzlādi un saudzētu akumulatoru, Toyota bZ4X DC ātrās uzlādes jauda tiek īslaicīgi samazināta (aptuveni 24 stundas) pēc divām 10–80 % ātrās uzlādes sesijām dienā.
** Ar 11 kW OBC (iebūvējamo lādētāju). Atkarīgs no tādiem faktoriem kā temperatūra un lādētāja raksturlielumi. Uzlādes laiku ietekmē citi faktori, piemēram, temperatūra, kas ir zemāka vai augstāka par 25°–30°C.
 *** Atkarīgs no tādiem faktoriem kā temperatūra un lādētāja raksturlielumi. Lai nodrošinātu efektīvu uzlādi un saudzētu akumulatoru, Toyota bZ4X DC ātrās uzlādes jauda tiek īslaicīgi samazināta (aptuveni 24 stundas) pēc divām 10–80 % ātrās uzlādes sesijām dienā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Apskati atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem par elektroauto uzlādi.

Ar 150 kW DC uzlādi optimālos apstākļos akumulatoru var uzlādēt no 10 % līdz 80 % 30 minūtēs*. Lai saudzētu akumulatoru un saglabātu tā ilgmūžību, DC ātrās uzlādes veiktspēja tiek samazināta, kad uzlādes līmenis sasniedz 80 %. Izmanto mūsu uzlādes laika kalkulatoru, lai aprēķinātu uzlādes laiku. Vienkārši ievadi konkrētus faktorus, piemēram, izmantojamā lādētāja veidu un apkārtējās vides temperatūru.

 

* Atkarīgs no vietējiem apstākļiem. Lai nodrošinātu efektīvu uzlādi un saudzētu akumulatoru, Toyota bZ4X DC ātrās uzlādes jauda tiek īslaicīgi samazināta (aptuveni 24 stundas) pēc divām 10–80 % ātrās uzlādes sesijām dienā. Citi faktori, piemēram, zemāka temperatūra, var ietekmēt uzlādes laiku.

Šie burti apzīmē dažādus lādētāju spriegumus. Pateicoties tā 400 voltu elektriskajai arhitektūrai, Toyota bZ4X var uzlādēt gan ar K lādētāju (spriegums no 50 līdz 500), gan ar L lādētāju (spriegums no 200 līdz 920).

Elektroauto uzlāde ir vienkārša un ērta. Sienas lādētāja uzstādīšana mājās ir lielisks veids, kā nodrošināt, ka tavs auto ir vienmēr gatavs darbam — vienkārši pieslēdz to pie lādētāja, kad atgriezies mājās. Ir arī pilnīgi droši uzlādēt auto no mājas kontaktligzdas, izmantojot uzlādes kabeli, lai gan uzlāde prasīs ilgāku laiku nekā ar sienas lādētāju.

Ātrai uzlādei, esot ceļā, izvēlies strauji pieaugošo ātrās uzlādes staciju tīklu ar punktiem tādās vietās kā degvielas uzpildes stacijas un lielveikalu autostāvvietas un esi atpakaļ uz ceļa apmēram 30 minūšu laikā*. Izmanto mūsu uzlādes laika kalkulatoru, lai aprēķinātu uzlādes laiku. Vienkārši ievadi konkrētus faktorus, piemēram, izmantojamā lādētāja veidu un apkārtējās vides temperatūru.

 

* Atkarīgs no vietējiem apstākļiem. Lai nodrošinātu efektīvu uzlādi un saudzētu akumulatoru, Toyota bZ4X DC ātrās uzlādes jauda tiek īslaicīgi samazināta (aptuveni 24 stundas) pēc divām 10–80 % ātrās uzlādes sesijām dienā. Citi faktori, piemēram, zemāka temperatūra, var ietekmēt uzlādes laiku.

Toyota bZ4X ir 11 kW iebūvētais lādētājs (OBC), kas nozīmē, ka ar 11 kW uzlādes punktu automobili var pilnībā uzlādēt aptuveni 6,5 stundās. Izmanto mūsu uzlādes laika kalkulatoru, lai aprēķinātu, cik ilgs laiks būs nepieciešams uzlādei konkrētos apstākļos, piemēram, atkarībā no lādētāja veida un apkārtējās vides temperatūras.

NĀC UZ IZMĒĢINĀJUMA BRAUCIENU

Izbaudi pilnībā elektrisku braukšanas pieredzi ar Toyota bZ4X

Toyota pilnībā elektriskais bZ4X sniedz tev brīvību doties jebkur, kur tevi aizved ceļš. Viegli lietojams ar lietotājam draudzīgu uzlādi — tas ērti iekļausies tavā aizņemtajā dzīvesveidā. 

* Kombinētais WLTP no 411 km līdz 512 km (atkarībā no specifikācijas). Elektromotora pilnuzlādes nobraukums ir sniegts salīdzināšanas nolūkos un var mainīties atkarībā no tādiem faktoriem kā aprīkojuma līmenis un transmisija, uzstādītie piederumi (pēc reģistrācijas), braukšanas stils, laika apstākļi, ātrums un transportlīdzekļa slodze. Šīs vērtības var nesakrist ar faktiskajiem braukšanas rezultātiem. Visi automobiļi ir sertificēti saskaņā ar vieglajiem transportlīdzekļiem paredzēto pasaules mēroga testa procedūru (WLTP).

Toyota T-Mate — kopā ar tevi drošākam braucienam

Toyota bZ4X aprīkojumā ir iekļauts T-Mate — tavs izpalīdzīgais braukšanas partneris, kas nodrošina klasē vadošās drošības funkcijas. T-Mate ir sistēmu kopums, kas ir radīts, lai palīdzētu tev un padarītu braukšanu drošāku, neatkarīgi no tā, vai novieto automobili stāvvietā, brauc pa šoseju vai pārvietojies pilsētā.

Toyota Safety Sense

Toyota bZ4X ietver jaunākās paaudzes Toyota Safety Sense, kā arī funkciju bezvadu atjaunināšanas opciju.

Aklo zonu monitors (BSM)

Aklo zonu monitora sistēma brīdina vadītājus par visiem transportlīdzekļiem, kurus viņi, iespējams, nav pamanījuši sānu spoguļos. Tas ir īpaši noderīgi, veicot apdzīšanu.

Citas braukšanas un stāvvietā novietošanas palīgfunkcijas

Turklāt Toyota bZ4X ir aprīkots ar citām novatoriskām T-Mate braukšanas un stāvvietā novietošanas palīgfunkcijām, piemēram, drošas izkāpšanas palīgsistēmu, avārijas apstāšanās sistēma, vadītāja noguruma monitoru un adaptīvo tālo gaismu sistēmu, sniedzot tev pārliecību un padarot braukšanas vidi vēl drošāku tev un citiem satiksmes dalībniekiem.
Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa. 
Cenā ir iekļauta lētākā krāsa.

* Piedāvājums attiecas uz automobiļiem, kas reģistrēti pilnvarotā Toyota pārstāvniecībā līdz 30.06.2024., vai kamēr ir pieejami akcijas automobiļi.

Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Toyota Līzings piedāvā operatīvā līzinga (nomas) iespēju sadarbībā ar SIA Citadele Leasing.
Aprēķina piemērs: Aprēķins veikts automobilim ar cenu 39 450€, ieskaitot PVN, pirmo iemaksu 15% (5917.51 €), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1,50% no auto vērtības (591.75 €), atlikušo vērtību 40% (15 780€) pēc 60 mēnešiem un 100 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās un procentu likmi 0.99% + 3 mēnešu EURIBOR (3.909%, fiksēts 31.12.2023), kas kopā sastāda 4.899%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu 60 mēneši ir 401 €, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam. Attiecas uz visiem Toyota Līzinga nodrošinātājiem. Aprēķins veikts pamatojoties uz Citadele Līzinga piemēru.