Toyota logo

Toyota C-HR

Tavs brauciens tavā stilā.

Sākot no

29 600 €

Patēriņš

4.9 – 5.7 km*

CO₂

110 – 128 g/km*

APSKATI Toyota C-HR

Atstāj ikdienišķo pagātnē

Toyota uzskata, ka tavu attieksmi parāda tavs auto: izcils stils ar iekšēju pārliecību, kas izaicina ierasto. Ar novatorisku hibrīda tehnoloģiju, kas papildina modeļa pārsteidzošo izskatu, ikoniskais Toyota C-HR ir tavs ideālais sabiedrotais uz ceļa.

Uzdrīksties atšķirties

Izcelies pasaulē, kas ir pilna ar ikdienišķo. Mūsdienīgā kupeja ar šķautņainu dizainu un kompaktu siluetu, Toyota C-HR drosmīgi atsakās no ierastā. Tā platā virsbūve un ievērojamā jauda piešķir bezbailīgu auru labākajam, ko pilsētas SUV var piedāvāt.

Nevainojama hibrīda veiktspēja

Toyota C-HR ir viss nepieciešamais piedzīvojumiem. Patiesi efektīvs, tas piedāvā tūlītēju paātrinājumu, kas atvieglo apdzīšanu, un pārliecinošu braukšanu, kas ļauj iekarot jebkuru ceļu. Atklāj pasauli ar Toyota C-HR.

Detaļas uzmanības centrā

Ērti sēdekļi aptver katru kontūru, savukārt rombveida raksts piešķir salonam papildu greznību. Mīkstas virsmas, kuras kontrastē ar spīdīgi melniem akcentiem, rada modernu auru auto salonā. Dienai ejot uz beigām, neuzkrītošs apgaismojums iekrāso salonu zilā mirdzumā.

GALERIJA

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Toyota pārstāvniecību LALUNA.

Izbaudi katru braucienu

Tehnoloģijas paceļ katru braucienu jaunā līmenī. Savieno savu viedtālruni, lai izbaudītu nevainojamu savienojamību ar Apple Carplay un Android Auto, kas integrēts informācijas panelī. Izmanto 8 collu skārienekrānu, lai brauciena laikā ērti piekļūtu atskaņošanas sarakstiem, navigācijai un citām funkcijām.

Dzīve ir tev tuvāk, kad tu esi savienots

Iepazīsti Toyota Smart Connect. Tā revolucionārā Premium Connectivity komplektācija ļauj tev baudīt ērtu mākoņa navigāciju, balss aģentu, kā arī reāllaika satiksmes informāciju. Tādējādi tu vienmēr sasniegsi galamērķi laikā.

Uzlabota un intuitīva multivide

Jaunais 8 collu multivides skārienekrāns ļauj piekļūt visai svarīgajai braukšanas informācijai ar vienu pieskārienu. Un lietotne MyT parūpējas par pārējo — no tava auto atrašanās vietas noteikšanas līdz braucienu uzlabošanai.

Toyota T-Mate — kopā ar tevi drošākam braucienam

T-Mate ir sistēmu kopums, kas radīts, lai palīdzētu tev un padarītu braukšanu drošāku, neatkarīgi no tā, vai brauc pa šoseju, pārvietojies pilsētā vai novieto automobili stāvvietā.

Toyota Smart Conect

Sadursmes novēršanas sistēma var palīdzēt tev noteikt un izvairīties no sadursmēm ar citiem transportlīdzekļiem, gājējiem un velosipēdistiem. Tā brīdina vadītāju ar skaņas un vizuāliem signāliem, kā arī aktivizē asistējošo bremzēšanu. Ja vadītājs savlaicīgi nenospiež bremžu pedāli, automobiļa ātrums tiek samazināts automātiski, lai novērstu vai mazinātu sadursmi. Turklāt sadursmju krustojumos novēršanas palīgsistēma un avārijas stūrēšanas palīgsistēma nodrošina atbalstu diennakts gaišajā laikā, kad tu veic pagriezienus krustojumos un izvairīšanās manevrus.

Šī sistēma uztur minimālo iepriekš iestatīto attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa. Ja attālums samazinās, sistēma samazina automobiļa ātrumu, izmantojot bremzes un aktivizējot bremžu gaismas. Ja automobilis ir aprīkots ar ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu (RSA), sistēma atpazīs arī ātruma ierobežojumus un ieteiks nepieciešamās ātruma izmaiņas.

Aklo zonu monitora sistēma brīdina vadītājus par visiem transportlīdzekļiem, kurus viņi, iespējams, nav pamanījuši sānu spoguļos. Tas ir īpaši noderīgi, veicot apdzīšanu.

Šī sistēma brīdina vadītāju par tādiem tuvumā esošiem apdraudējumiem kā priekšā esošs negadījums, slidens ceļš utt., izmantojot citu vadītāju sniegto informāciju un parādot to automobiļa multivides ekrānā. Atkarībā no multivides sistēmas veida tā var ziņot arī par iespējamiem apdraudējumiem, kas veicina vispārēju satiksmes drošības uzlabošanos.

Kad tu atpakaļgaitā brauc ārā no stāvvietas, šī sistēma nosaka visus transportlīdzekļus, kas tuvojas no kreisās vai labās puses, brīdina tevi par tiem un aktivizē bremzes, lai izvairītos no sadursmes.

Automobiļa novietošana stāvvietā ir vienkāršāka un drošāka ar šo sistēmu, kas apvieno attēlus no četrām kamerām, lai sniegtu gandrīz 360° skatu uz apkārtni.

Šī sistēma parāda brīdinājumu vadības panelī, ja, vadītājam kāpjot ārā no automobiļa, uz aizmugurējā sēdekļa atrodas pasažieris vai priekšmets. Atkarībā no modeļa pēc automobiļa aizslēgšanas var tikt aktivizētas avārijas gaismas un skaņas signāls.

* Visi norādītie l/100 km un CO₂ rādītāji ir iegūti no oficiālu, ES reglamentētu laboratorisko pārbaužu rezultātiem. Tie ir paredzēti automobiļu salīdzināšanai un var neatspoguļot faktisko braukšanas pieredzi. Degvielas patēriņu un CO₂ emisijas ražošanā nodotam standarta modelim nosaka kontrolētā vidē saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Eiropas Savienības regulā (ES) 2017/1151 par jaunu vieglajiem transportlīdzekļiem paredzētu pasaules mēroga testa procedūru (WLTP) un tās grozījumos.