Toyota logo

Yaris Cross

Kopā ar tevi gatavs visam.

Sākot no

21 700 €

Patēriņš

4.4 – 6.4 l/100 km*

CO₂

101 – 144 g/km*

Vienmēr pilnā hibrīda elektriskie automobiļi. Vienmēr Toyota.

Apvienojot izteiksmīgu dizainu ar plašu un fokusētu skatu uz ceļu, Yaris Cross rada patiesu SUV koptēlu kompaktā formātā. Pateicoties Hybrid AWD-i, tu vienmēr vari turpināt braucienu neatkarīgi no tā, kas atgadās pa ceļam.

Vienmēr kustībā

Ar paaugstinātu klīrensu un augstāku braukšanas pozīciju kompaktais Yaris Cross ļauj tev pārvietoties pilsētā ar pārliecību un pēc saviem noteikumiem. Ar inteliģentu pilnpiedziņu un plašu un daudzpusīgu salonu, kas izcili piemērojas ikdienas vajadzībām, tas ļauj tev vienmēr būt kustībā.

Nepārspējama nosvērtība jebkurā situācijā

Pateicoties unikālajai hibrīda un inteliģentās pilnpiedziņas kombinācijai, jaunajā Yaris Cross tu jutīsies neapturams. Tā pašlādējošā hibrīda sistēma nodrošina klasē nepārspējamu veiktspēju un efektivitāti, savukārt AWD-i sniedz pārliecinošu vadību ikdienas braucienos un slidenos ceļa apstākļos.

Telpa, kas pielāgojas

Neatkarīgi no tā, vai tev ir vajadzīga palīdzīga roka iepērkoties vai vairāk vietas tev tuvām lietām, Yaris Cross ietver virkni inovatīvu risinājumu. Ar kājas mājienu aktivizējamas elektriskās bagāžas nodalījuma durvis lieliski noderēs brīžos, kad rokas ir aizņemtas, savukārt 40:20:40 proporcijā nolokāmie sēdekļi un maināma augstuma bagāžas nodalījuma grīda, ko var sadalīt divās daļās, sniedz vairāk vietas, kad tas ir nepieciešams.

Vienmēr savienots, vienmēr nosvērts

Padari katru braucienu par līdz šim ērtāko ar uzlaboto multivides sistēmu Toyota Smart Connect. Straumē atskaņošanas sarakstus, atbildi uz zvaniem un piekļūsti navigācijai, nenovēršot uzmanību no ceļa.
 

Bezrūpīgiem braucieniem

Toyota Smart Connect padara braucienus ērtākus un bezrūpīgākus. Šī viedā sistēma sniedz reāllaika brīdinājumus par negadījumiem un fotoradariem, par kuriem ziņojuši citi braucēji, kā arī aktuālākās navigācijas norādes un bezvadu karšu atjauninājumus.

Savienojies un dodies tālāk

Jauns 9 collu augstas izšķirtspējas multivides skārienekrāns un 7 collu TFT displejs padara braukšanu intuitīvāku un drošāku. Tu varēsi ērti atrast svarīgāko informāciju par braucienu, kā arī baudīt bezvadu viedtālruņa integrāciju, tostarp Apple Carplay un Android Auto, mākoņa navigāciju, tavu mīļāko mūziku un daudz ko citu.

Vienā ritmā ar dzīvi

Lai kur tu dotos, pārvaldi savu Yaris Cross, izmantojot Toyota attālinātos pakalpojumus. Iepriekš iestati salona temperatūru, aizslēdz un atslēdz durvis vai ieslēdz avārijas gaismas — to visu tu vari izdarīt viedtālruņa lietotnē MyT. Komforts un kontrole — tavā plaukstā.

GALERIJA

Attēli ir ilustratīvi. Lai uzzinātu precīzu konfigurāciju, lūdzu, sazinies ar Toyota pārstāvniecību LALUNA.

GR SPORT aprīkojuma līmenis tagad ir pieejams Yaris Cross

Yaris Cross GR SPORT pievienojas Yaris Cross modeļu klāstam ar uzlabotu stilu un piekari, lai nodrošinātu vēl labāku veiktspēju un braukšanas aizrautību.

Ekskluzīvs eksterjers

Jauns priekšējās restes dizains ietver īpašu sieta rakstu, kas piešķir automobilim sportisku auru.

Balstiekārta un diski

Jaunie Yaris Cross GR SPORT 18 collu vieglmetāla diski apvieno atsvaidzinātu stilu un uzlabotu piekari.

Salona stils

Yaris Cross GR SPORT salona sportisko auru papildina GR SPORT logotips uz stūres un kombimetra. Neuzkrītošo GR SPORT stilu papildina sarkanas vīles stūres apdarē un uz pārnesumu pārsega.

Sportisks salons

Yaris Cross GR SPORT ir īpaši priekšējie sēdekļi ar jaunu apdari, ko rotā sarkanas šuves un GR SPORT logotips uz galvas balstiem.

Aizmugurējais difuzors

Ikoniskais GR SPORT stils ir redzams pat no automobiļa aizmugures. Jauns aizmugures difuzora dizains rada enerģisku un sportisku izskatu.

Toyota T-Mate — kopā ar tevi drošākam braucienam

Yaris Cross aprīkojumā ir iekļauts T-Mate — tavs izpalīdzīgais braukšanas partneris, kas nodrošina klasē vadošās drošības funkcijas. T-Mate ir sistēmu kopums, kas ir radīts, lai palīdzētu tev un padarītu braukšanu drošāku, neatkarīgi no tā, vai brauc pa šoseju, pārvietojies pilsētā vai novieto automobili stāvvietā. Zemāk ir apkopoti svarīgākie punkti; apskati pilnu Yaris Cross T-Mate funkciju klāstu automobiļa konfiguratorā.

Toyota Smart Conect

Sadursmes novēršanas sistēma var palīdzēt tev noteikt un izvairīties no sadursmēm ar citiem transportlīdzekļiem, gājējiem un velosipēdistiem. Tā brīdina vadītāju ar skaņas un vizuāliem signāliem, kā arī aktivizē asistējošo bremzēšanu. Ja vadītājs savlaicīgi nenospiež bremžu pedāli, automobiļa ātrums tiek samazināts automātiski, lai novērstu vai mazinātu sadursmi. Turklāt sadursmju krustojumos novēršanas palīgsistēma un avārijas stūrēšanas palīgsistēma nodrošina atbalstu diennakts gaišajā laikā, kad tu veic pagriezienus krustojumos un izvairīšanās manevrus.

Šī sistēma brīdina vadītāju, ja, kāpjot ārā no automobiļa, uz aizmugurējā sēdekļa atrodas pasažieris vai priekšmets. Brīdinājums ietver: brīdinājumu digitālajā kombimetrā un atkarībā no modeļa, atrodoties ārpusē pēc automobiļa aizslēgšanas, tiks aktivizētas avārijas gaismas, kā arī skaņas signāls.

Šī sistēma nodrošina vienmērīgu ātruma samazināšanu, kad akseleratora pedālis tiek atlaists, tuvojoties pa priekšu braucošam auto.

Šī sistēma uztur minimālo iepriekš iestatīto attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa. Ja attālums samazinās, sistēma samazina automobiļa ātrumu, izmantojot bremzes un aktivizējot bremžu gaismas. Ja automobilis ir aprīkots ar ceļa zīmju atpazīšanas palīgsistēmu (RSA), sistēma atpazīs arī ātruma ierobežojumus un ieteiks nepieciešamās ātruma izmaiņas.

Šī sistēma izmanto aklo zonu monitora radaru, lai palīdzētu vadītājam novērst sadursmi starp atvērtām automobiļa durvīm vai izkāpjošiem pasažieriem un transportlīdzekli vai velosipēdistu, kas tuvojas no aizmugures. Ja sistēma uzskata, ka ir iespējama sadursme, ārējā spogulī iedegas indikators un daudzfunkcionālā ekrāna indikators kopā ar skaņas signālu brīdina pasažierus.

Ja sistēma kādu laiku nenosaka vadītāja darbības, tā brīdina vadītāju ar skaņas signālu. Ja vadītāja darbības joprojām netiek uztvertas, automobiļa ātrums tiek pakāpeniski samazināts, vienlaikus droši noturot to joslā. Tiek aktivizētas automobiļa avārijas gaismas, lai brīdinātu citus satiksmes dalībniekus, un tiek atslēgtas tā durvis, lai vajadzības gadījumā nodrošinātu avārijas dienestu piekļuvi.

Bezvadu programmatūras atjauninājumi nodrošina, ka Toyota Safety Sense (TSS) vienmēr ietver jaunākās funkcijas un uzlabojumus.

Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa.

* Visi norādītie l/100 km un CO₂ rādītāji ir iegūti no oficiālu, ES reglamentētu laboratorisko pārbaužu rezultātiem. Tie ir paredzēti automobiļu salīdzināšanai un var neatspoguļot faktisko braukšanas pieredzi. Degvielas patēriņu un CO₂ emisijas ražošanā nodotam standarta modelim nosaka kontrolētā vidē saskaņā ar prasībām, kas noteiktas Eiropas Savienības regulā (ES) 2017/1151 par jaunu vieglajiem transportlīdzekļiem paredzētu pasaules mēroga testa procedūru (WLTP) un tās grozījumos.