Previous
Next

Oficiālais Toyota dīleris “LALUNA” plāno piedāvāt Corolla Cross Hydrogen Concept

Corolla Cross H2 Concept ar ūdeņraža iekšdedzes dzinēju

Uz Eiropas koplietošanas ceļiem GR Yaris H2 debitēja šī gada augustā WRC posmā Iprā Beļģijā, kur Toyota ūdeņraža dzinēja auto piedalījās demonstrācijas braucienos. Tā tehnoloģiskais progress deva Toyota inženieriem pārliecību, ka jāveido jauns ielas automobiļa prototips – Corolla Cross H2 Concept, ko oficiālais Toyota dīleris “LALUNA”, vienīgais oficiālais Toyota dīleris Latgalē, plāno nākotnē iepirkt.

Toyota Corolla Cross Hydrogen Concept - motors

Tam tika uzstādīts GR Corolla 1,6 litru trīscilindru turbodzinējs un rezultātā tika radīts prototips, kas var pārvadāt 5 pasažierus un viņu bagāžu. Paralēli digitālajai izstrādei norisinās arī auto vērtēšana reālajā pasaulē, un drīzumā Japānas ziemeļos tiks sākti arī ziemas testi.

 

Ūdeņraža iekšdedzes dzinēja galvenās priekšrocības ir spēja izmantot esošās iekšdedzes dzinēja tehnoloģijas, ātra degvielas uzpilde un ievērojami mazāk ierobežotas pieejamības elementu, piemēram, litija un niķeļa.

Ja arī Jūs interesē Corolla Cross Hydrogen Concept, droši varat griezties pie oficiālā Toyota dīlera “LALUNA”, Jēkabpilī, Andreja Pormaļa ielā 40, mēs gan piedāvājam kvalitatīvu auto remontu jebkurai auto markai, gan arī Toyota Relax garantiju, kura tiek aktivizēta pēc katras regulārās apkopes, līdz Toyota automobilis sasniedz 10 gadu vecumu vai 185 000 km nobraukumu.

 

Plašāku informāciju par oficiālo Toyota dīleri „LALUNA” var gūt digitālajā vidē www.laluna.lv, vai zvanot 20207900.