Toyota logo

PILNĪBĀ ELEKTRISKAIS TOYOTA BZ4X LUXURY

Īpašais piedāvājums Toyota bZ4X modeļiem noliktavā.

 

– SĀKOT NO 44 000 €

– IETAUPĪJUMS VISMAZ 12 500 €

– SUV ZIEMAS RITEŅU KOMPLEKTS – 590 €

– CENĀ IEKĻAUTA APKOPE UZ 5 GADIEM VAI 75 000 KM

-PAPILDUS TAM VALSTS SUBSĪDIJU ELEKTROMOBIĻA IEGĀDEI – 4500 €

– ĀTRA AUTO PIEGĀDE

TOYOTA-bz4x-

Ziemas riteņi par īpašu cenu

Gadalaiki un ceļa apstākļi mainās. Tāpēc mēs izveidojām īpašu ziemas riteņu komplektu, kurā ietilpst Goodyear vissezonas riepas ar vieglmetāla diskiem. Pērkot jaunu Toyota bZ4X, šis ziemas riteņu komplekts pieejams par īpašu cenu – 590 € (standarta cena 2387 €).

bZ4X_riepas ar diskiem
Pilnīgs sirdsmiers katra Toyota bZ4X standartaprīkojumā

Pilnīgs sirdsmiers katra Toyota bZ4X standartaprīkojumā

Sirdsmiers ir jaunā Toyota bZ4X standartaprīkojumā. Iegādājoties automobili, tu saņemsi produktus un pakalpojumus, kas ļaus pilnībā izbaudīt elektrisko laikmetu.

– Cenā iekļauta apkopes programma
līdz 5 gadiem vai līdz 75 000 km

– Vilces akumulatora garantija līdz 10 gadiem vai līdz 1 miljonam km

– Toyota Relax garantija līdz 10 gadiem vai 185 000 km

– Palīdzība uz ceļa līdz 10 gadiem

– Sienas lādētāja kabelis (Type 2 Mode 3) un kabelis (Type 2 Mode 2) uzlādei no mājsainiecības kontaktdligzdas ir iekļauti cenā

DXP_Toy_bZ4x_4K_gallery-1-Large-Portrait

Jaunais Toyota bZ4X ir par 4500 € lētāks ar valsts līdzfinansējumu elektromobiļiem

Elektromobiļa iegāde ir ne tikai videi draudzīga un pārdomāta izvēle, bet arī īpaši izdevīgs pirkums, jo ir iespēja saņemt valsts finansējumu, kas var sasniegt pat 4500 €. Lasi vairāk šeit.

DXP_Toy_bZ4x_4K_gallery-3

Kalkulatori

Izmantojot nobraucamā attāluma un uzlādes laika kalkulatorus, tu uzzināsi, cik labi Toyota bZ4X atbilst tavam dzīvesveidam. Viss, kas tev jādara; ievadi savus braukšanas paradumus un uzlādes iespējas, un kalkulators parādīs, cik tālu vari nobraukt un kā optimāli uzlādēt savu Toyota bZ4X.

Pievieno savam Toyota bZ4X aksesuārus, kas lieliski noder braucot

Oriģinālie Toyota jumta bagāžnieki

Jumta bagāžnieki atvieglo lietu pārvadāšanu un ļauj uz jumta piestiprināt dažāda veida aprīkojumu – slēpes, snovbordu vai jumta kasti. Izturīgie rāmji ir aerodinamiski, lai samazinātu vēja pretestību, un ir aprīkoti ar slēdzamiem sānu pārsegiem drošībai.

Jumta bagāžnieka komplektā ietilpst fiksēts uzstādāms jumta statīvs un montāžas komplekts.

Toyota modelim ir bZ4X noņemams vai fiksēts vilkšanas āķis

Toyota oriģinālais vilkšanas āķa komplekts ir izstrādāts, lai nodrošinātu gan vilkšanas āķa, gan transportlīdzekļa konstrukcijas izturību. Tu vari vilkt piekabi, laivas piekabi vai pie āķa piestiprināt velosipēdu bagāžnieku un līdz pat 3 riteņiem. Vēlāka noņemamā vilkšanas āķa uzstādīšana un noņemšana ir vienkārša un neprasa īpašas iemaņas.

Virsbūves aizsardzība visa gada garumā

Īpašais keramiskais virsbūves aizsardzības līdzeklis nodrošina tava jaunā Toyota bZ4X krāsojumam divkāršu aizsardzību visa gada garumā, kas ir īpaši noderīgi gaidāmajos ziemas mēnešos. Regulāra virsbūves aizsardzības līdzekļa lietošana palīdz ilgus gadus saglabāt ne tikai automobiļa skaisto izskatu, bet arī automobiļa augsto pēcpārdošanas vērtību.

Vidējais elektrības patēriņš 14,4–17,9 kWh/100 km. Maksimālais nobraucamais attālums 415–513 km (saskaņā ar WLTP datiem). Nobraucamo attālumu ietekmē vairāki faktori, tostarp automobiļa svars, laikapstākļi un temperatūra, ceļa seguma veids un kvalitāte, kā arī braukšanas stils. Šie dati var neatspoguļot faktisko braukšanas sniegumu. Attēli ir ilustratīvi.

Piedāvājums ir spēkā oficiālās Toyota pārstāvniecībās līdz 30.06.2024. vai kamēr ir pieejami modeļi ar īpašo piedāvājumu.