Toyota logo

Jaunais Toyota C-HR

Sākot no

32 900 €

Patēriņš

4.7 – 5.2 l/100 km*

CO₂

105 – 117 g/km**

LĪZINGA LIKME 0,99% + 3 MĒNEŠU EURIBOR*

Ārējais dizains, kas lauž stereotipus

Stils, kas nepakļaujas ierastajam

Jaunais Toyota C-HR pārkāpj visus noteikumus. To nav iespējams nepamanīt, jo tas apvieno kupejas stilu ar spēcīgu koptēlu.

Veidots, iedvesmojoties no vēja
Jaunajam Toyota C-HR ir sīki izstrādāta aerodinamiskā forma un kupejas formas profils. Tas uzlabo visus braukšanas aspektus, sākot no veiklības līdz stabilitātei, vienlaikus padarot to klusu un efektīvu. Nodrošinot nepārtrauktu gaisa plūsmu kustības laikā, ikviena jaunā Toyota C-HR detaļa ir aerodinamiski optimizēta. Sākot ar līdzenu grīdu un beidzot ar izliektu aizmugurējo logu, tas ir veidots tā, lai darbotos kopā ar gaisa plūsmu, nevis pret to.
Izvēlies izcelties
Ambiciozā dizainā katrai detaļai ir jābūt perfektai. Iespaidīgais radiatora režģis un izteiksmīgie LED priekšējie lukturi kopā veido raksturīgo āmurgalvas dizainu.
Viegla un gaisīga telpa
Panorāmas jumts. Fiksētajam stikla panorāmas jumtam ir speciāls pārklājums, kas izolē salonu, saglabājot siltumu ziemā un vēsumu vasarā. Tā kā nav nepieciešamas žalūzijas, ir samazināts svars un palielināta salona telpa.
Pielāgots tev
Tevi apņem viegla un gaisīga salona telpa, kas ir komforta, tehnoloģiju un braukšanas aizrautības apvienojums un kas ir orientēta uz vadītāju, radot harmonijas sajūtu.
Viegla konstrukcija
Svars ir samazināts, pateicoties inovatīvai konstrukcijai, tostarp izmantojot augstas stiprības tēraudu. Arī jaunais panorāmas jumts ir vieglāks nekā iepriekš. Tam ir uzlabots pārklājums, kas saglabā siltumu ziemā un novērš pārkaršanu vasarā.
Ražots Eiropā
Jaunais Toyota C-HR tiek ražots modernās Toyota rūpnīcās Eiropā. Tāpat kā automobilis ir konstruēts, domājot par vidi, arī piegādes ķēde ir veidota tā, lai līdz minimumam samazinātu transportēšanu.
Previous slide
Next slide

Inteliģentas tehnoloģijas

Nevainojama lietošanas pieredze

Funkcijām bagāts, bet intuitīvs — jaunais Toyota C-HR piedāvā ērtu un personalizētu lietošanas pieredzi, kas paredz tavas vajadzības.

Konfigurējams salona apgaismojums
Izteiksmīgo salona apgaismojumu, kas integrēts pievilcīgajās salona līnijās, var iestatīt vienā no 14 tematiskām krāsām un 64 pielāgotām krāsām. To var mainīt arī atkarībā no diennakts laika, salona temperatūras un izvēlētā braukšanas režīma.
Īpaša sagaidīšana
Jaunais Toyota C-HR tevi sagaida pirms katra brauciena ar eksterjera apgaismojuma motīvu. Turklāt, tev iekāpjot, tas automātiski pielāgo vēlamo sēdekļa stāvokli un digitālā vadības paneļa iestatījumus.
Pārņem vadību no sava tālruņa
Savienojamība nebeidzas, kad tu izkāp no automobiļa. MyToyota ir jaudīgs rīks, ko izmantot, esot kustībā. Nodrošini, ka tavs automobilis ir aizsargāts, aizslēdzot durvis un aizverot logus ar attālinātās vadības palīdzību.
Viedā digitāla atslēga
Tavs viedtālrunis tev vienmēr ir līdzi; kāpēc to nepadarīt par automobiļa atslēgu? Tev pat nevajag to izņemt no kabatas vai somas — jaunā viedā digitālā atslēga ļauj ātri un ērti aizslēgt un atslēgt, kā arī iedarbināt Toyota C-HR. Tā ir droša un ērta, un to var viegli attālināti koplietot ar līdz pat 5 cilvēkiem. * Viedās digitālās atslēgas ieviešana gaidāma 2024. gadā. Ražošanas grafiks pagaidām nav pieejams. Funkciju pieejamība un automobiļa specifikācija var atšķirties atkarībā no modeļa, klases un pieejamības tirgū.
Attālinātā novietošana stāvvietā
Vai esi gatavs/-a novietot auto stāvvietā? Izvēlies vietu, un Inteliģentā stāvvietā novietošanas palīgsistēma paveiks pārējo. Ja vietas ir maz, vienkārši izkāp un novieto Toyota C-HR stāvvietā attālināti, izmantojot lietotni.
Vieglākai ikdienai
Vadības paneļa bezvadu uzlādes paliktnis nodrošina, ka viedtālrunis vienmēr ir pilnībā uzlādēts — bez kabeļiem, bez problēmām. Un, izmantojot elektriski atveramā bagāžas nodalījuma funkciju, to var aizvērt, vienkārši nospiežot pogu.
Previous slide
Next slide

Piedziņa

Elektrificēts — un elektrizējošs

Jaunais Toyota C-HR ir veikls un atsaucīgs, un tas apvieno iedvesmojošu veiktspēju ar hečbekam raksturīgo vieglo vadāmību. Izvēlies pašuzlādes hibrīdu vai uzlādējamu hibrīdu ar īstām elektroauto iespējām.

droša braukšana

Lai nodrošinātu klasē vadošās drošības funkcijas, Toyota C-HR ietver Toyota T-Mate — izpalīdzīgāko braukšanas partneri. Toyota T-Mate ir sistēmu kopums, kas radīts, lai palīdzētu tev un padarītu braukšanu drošāku, neatkarīgi no tā, vai brauc pa šoseju, pārvietojies pilsētā vai novieto automobili stāvvietā.

Ilgtspēja

Inovatīvs un ilgtspējīgs

Jaunajā Toyota C-HR galvenā uzmanība ir pievērsta ilgtspējai, vairāk izmantojot otrreizēji pārstrādātus materiālus un materiālus, kuros nav izmantoti dzīvnieku izcelsmes materiāli, kā arī samazinot oglekļa izmešu daudzumu, pateicoties svara samazinājumam un jauniem ražošanas procesiem.

Ilgtspēja pašos pamatos
Pārstrādātie materiāli un dizains, kas veicina turpmāku pārstrādi, ir Toyota pamatkoncepcijas, kas samazina patēriņu un atkritumu daudzumu. Konkrēti jaunā Toyota C-HR elementi ir veidoti, izmantojot vairāk nekā 80% otrreizēji pārstrādātu materiālu.
Pārstrādāta plastmasa
Jaunajā Toyota C-HR plaši izmantota otrreizēji pārstrādāta plastmasa. Sēdekļu audumam, grīdas paklājiņiem, bagāžas kastēm u. c. tiek izmantots divreiz vairāk pārstrādātas plastmasas nekā iepriekšējā modelī.
Nav izmantoti dzīvnieku izcelsmes produkti
Jaunajā Toyota C-HR stūres apdarē un sēdekļu elementos kā alternatīva ādai tiek izmantots jauns materiāls, kas nesatur dzīvnieku izcelsmes produktus.
Vienkaršota ražošana
Virsbūves galvenajās vietās ir izmantots īpaši augstas stiprības tērauds, kas palielina triecienaizsardzību un izturību. Šis tērauds arī padara jauno Toyota C-HR vieglāku, uzlabojot energoefektivitāti un ilgtspēju.
Gaiša nākotne
Jaunajā Toyota C-HR, kura apdarē izmantotas krāsas uz ūdens bāzes, lai mazinātu slogu videi, izmantota arī iestrādātu krāsu tehnoloģija. Šī tehnoloģija nodrošina greznu, īpaši spīdīgu apdari bez nepieciešamības krāsot virsbūvi.
Previous slide
Next slide

Savienotais automobilis

Lietotne MyToyota

Lietotne MyToyota ietver tavam Toyota automobilim paredzētu savienotu pakalpojumu komplektu, kas atvieglos tavu ikdienu. Lai kur tu dotos, izmantojot lietotni savā viedtālrunī, tu vari sazināties ar savu automobili, lai skatītu tā atrašanās vietu, optimizēt savu braukšanas stilu, attālināti regulēt salona temperatūru un daudz ko citu.

Multimediji

Izbaudi priekšrocības, ko sniedz iebūvētā navigācijas sistēma ar reāllaika navigāciju, brīdinājumiem par fotoradariem, informāciju par degvielas uzpildes stacijām, kā arī interesējošiem objektiem (POI), vai pievieno savu viedtālruni ar Apple CarPlay vai Android Auto, lai atskaņotu mūziku un izmantotu iecienītākās viedtālruņa lietotnes uz instrumentu paneļa displeja.

TOYOTA GARANTIJA UN PALĪDZĪBA UZ CEĻA

3 gadu ražotāja garantija

Mēs nodrošinām tavai Toyota trīs gadu vai līdz 100 000 km nobraukuma ražotāja garantiju. Pirmā gadā nav nobraukuma ierobežojuma. Garantija sedz defektus, kas radušies ražošanas kļūmes dēļ.

Toyota Relax garantija

Toyota Relax garantiju var aktivizēt pēc ražotāja garantijas beigām. Ja regulārās apkopes tiek veiktas pilnvarotajos Toyota servisa centros, Toyota Relax garantija var tikt pagarināta līdz brīdim, kad automobilis sasniedz 10 gadus vai līdz 185 000 km.

10 gadu hibrīda vilces akumulatora garantija

Garantija ir spēkā vienu gadu vai 15 000 km (atkarībā no tā, kas iestājas pirmais). Lai garantiju pagarinātu, automobiļa apkope jāveic pilnvarotā pārstāvniecībā, kur tiks pārbaudīts hibrīda vilces akumulatora stāvoklis (pārbaude tiek veikta bez maksas).

Palīdzība uz ceļa

Toyota 24/7 palīdzība uz ceļa ir derīga līdz 10 gadiem visās Baltijas valstīs un vairāk nekā 30 Eiropas valstīs. Palīdzība uz ceļa ietver palīdzību mājās, uz ceļa, kā arī nogādāšanas līdz remontdarbnīcai pakalpojumu. Ja veic automobiļa apkopi atbilstoši grafikam un pilnvarotā pārstāvniecībā, palīdzības uz ceļa pakalpojums pēc katras apkopes tiek pagarināts par vienu gadu. Arī pēc garantijas beigām. Tā, līdz automobilis sasniedz 10 gadu vecumu. Nobraukuma ierobežojuma nav. Skatīt vairāk

TOYOTA MĀJAS LĀDĒTĀJI

 

Sazinies, atpūties, uzlādē

Toyota mājas lādētājs ir vienkāršs un efektīvs veids, kā uzlādēt uzlādējamo hibrīdu vai elektromobili mājās. Uzstādīti garāžā vai uz piebraucamā ceļa, tie uzlādē automobiļa akumulatoru ātrāk un uzticamāk nekā no mājas kontaktligzdas, sniedzot tev pārliecību, ka automobilis vienmēr būs pilnībā uzlādēts un gatavs darbam.

Pārvaldi enerģijas plūsmu

Toyota mājas lādētāji ļauj tev pārvaldīt auto uzlādi gan tagad, gan turpmāk. Plānojot uzlādi automobilī vai izmantojot viedtālruņa lietotni MyToyota, tu vari baudīt lētākus elektroenerģijas tarifus zema pieprasījuma stundās. Papildus tam tie ir aprīkoti ar Eiropas standarta 2. tipa savienotājiem, lai tu turpmākajos gados varētu izbaudīt pilnīgu sirdsmieru.

TOYOTA LĪZINGS UN APDROŠINĀŠANA

 

Toyota līzings un Toyota apdrošināšana piedāvā daudzas elastīgas finansējuma iespējas un apdrošināšanas risinājumus.

Līzinga kalkulators

Toyota Līzings nodrošina ātru apstrādi un elastīgu maksājumu plānu. Mēs parūpēsimies par dokumentiem, lai process noritētu vienmērīgi un ērti. Tas ļauj tev nekavējoties sākt braukt ar savu nākamo Toyota ar pilnīgu sirdsmieru. Lai uzzinātu vairāk, sazinies ar mūsu pārdevējiem

Toyota Apdrošināšana

Toyota apdrošināšana palīdzēs jebkurā dzīves situācijā, kad notiks negadījums ar tavu auto paša vainas dēļ vai automobilis tiks sabojāts cita iemesla dēļ – vai tas būtu virsbūves skrāpējums, izsists stikls, zādzība utt. Lasīt vairāk

* Piedāvājums attiecas uz automobiļiem, kas reģistrēti pilnvarotā Toyota pārstāvniecībā līdz 30.06.2024., vai kamēr ir pieejami akcijas automobiļi.

Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Toyota Līzings piedāvā operatīvā līzinga (nomas) iespēju sadarbībā ar SIA Citadele Leasing.
Aprēķina piemērs: Aprēķins veikts automobilim ar cenu 39 450€, ieskaitot PVN, pirmo iemaksu 15% (5917.51 €), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1,50% no auto vērtības (591.75 €), atlikušo vērtību 40% (15 780€) pēc 60 mēnešiem un 100 000 km nobraukuma limitu līguma termiņa beigās un procentu likmi 0.99% + 3 mēnešu EURIBOR (3.909%, fiksēts 31.12.2023), kas kopā sastāda 4.899%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu 60 mēneši ir 401 €, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam. Attiecas uz visiem Toyota Līzinga nodrošinātājiem. Aprēķins veikts pamatojoties uz Citadele Līzinga piemēru.

Funkcijas ir atkarīgas no izvēlētā aprīkojuma līmeņa.
Cenā ir iekļauta lētākā krāsa.