Toyota logo
Previous slide
Next slide

Kāpēc oficiālais Toyota dīleris "LALUNA" iesaka piektās paaudzes Toyota Prius?

Atraktīvais piektās paaudzes Toyota Prius, kuru varēs apskatīt pie oficiālā Toyota dīlera “LALUNA”, pāršķir nākamo lapaspusi celmlauža stāstā par inženiertehniskajām inovācijām un tradīciju izaicināšanu.

 

Prius modelī tiek ieviesta Toyota jaunās paaudzes Plug-in Hybrid sistēma, kas ir visaptveroša evolūcija ar uzlabotu veiktspēju. Tas padara Prius par automašīnu ar divējādu DNS: elektriskā sniedzamība ir pietiekami liela, lai ikdienas maršrutus varētu izbraukt simtprocentīgi elektriskā režīmā, un tā apvienota ar elastību un ērtībām, ko garākos ceļojumos garantē efektīva hibrīdsistēma.

Jebkurš brauciens – gan īss maršruts pilsētā, gan ilgāks ceļojums ārpus pilsētas – noteikti sagādās patīkamas sajūtas, jo daudz jaudīgāks elektromotors un divu litru benzīna dzinējs, kas kopā attīsta 223 ZS (164 kW), nodrošina spēcīgāku un atsaucīgāku paātrinājumu.

 

Ar kupejai līdzīgu siluetu Prius raksturīgais un viegli atpazīstamais dizains ir pacelts jaunā, daudz dinamiskākā līmenī.

Toyota Prius Hibrids

Maksimālas efektivitātes meklējumos ekoloģiski tīru enerģiju var radīt arī papildu aprīkojumā pieejamie, uz automobiļa jumta uzstādāmie saules paneļi. Saules paneļu jumts spēj saražot enerģiju 8 km sniedzamībai vai arī pielādēt pilnu akumulatoru, ja automobilis ir novietots stāvvietā uz ilgāku laiku.

Iespaidīgi uzlabojumi drošības jomā

Uzlabotajam priekšējās kameras sensoram ir divkāršots efektīvās darbības attālums, kā arī plašāks horizontālā un vertikālā skata leņķis. Tas ļauj kamerai agrāk noteikt tuvējos objektus un identificēt plašāku iespējamo apdraudējumu klāstu, tostarp motociklus un ceļmalas objektus.

 

Papildu tam ir arī priekšējie sānu radara sensori, kas atbalsta pirmssadursmes sistēmas (Pre-Collision System), braukšanas joslas asistenta (Lane Trace Assist) un frontālās sānu satiksmes brīdinājuma (Front Cross Traffic Alert) funkcijas.

 

Paaugstinātais uztveršanas diapazons ievērojami uzlabo pirmssadursmes sistēmu, kas papildu līdzšinējai tajā pašā virzienā braucošo automobiļu un gājēju atpazīšanas funkcijai tagad ietver arī brīdinājumus par motocikliem un pretī braucošajiem transportlīdzekļiem.

 

Tandēmā ar pirmssadursmes sistēmu darbojas Intersection Collision Avoidance Support sistēma, kas novērš sadursmes krustojumos. Tās uzdevums ir reaģēt uz pretī braucošajiem transportlīdzekļiem un transportlīdzekļiem, kas krustojumā iebrauc no sāniem, kā arī atpazīt gājējus, kuri šķērso braucamo daļu, kad automobilis nogriežas.

 

Autovadītāju par iespējamām briesmām brīdina un no tām palīdz izvairīties jauns proaktīvais braukšanas asistents (Proactive Driving Assist), kas ietver šķēršļu paredzēšanas asistentu (Obstacle Anticipation Assist) un sniedz stūrēšanas un bremzēšanas atbalstu, ja priekšā tiek atpazīts kāds potenciāli bīstams objekts.

 

Palēninājuma palīgsistēma (Deceleration Assist) saprātīgi piebremzē automobili, kad tiek atlaists akseleratora pedālis, mainot palēninājuma intensitāti atkarībā no tā, cik straujš ir nākamais pagrieziens vai intensīva satiksmes plūsma.

 

Savukārt, stūres palīgsistēma (Steering Assist) nosaka gaidāmās ceļa virziena izmaiņas un pielāgo stūres pastiprinātāja pretestību, lai nodrošinātu vienmērīgāku braukšanu pagriezienos.

Toyota Prius Plug-in Hybrid - 26

Ja arī Jūs interesē piektās paaudzes Toyota Prius, iesakām griezties pie vienīgā oficiālā Toyota dīlera Latgalē „LALUNA“, Jēkabpilī,Andreja Pormeļa ielā 40. „LALUNA” šobrīd piedāvā unikālas iespējas – bezmaksas testa braucienu, kvalitatīvu auto remontu jebkurai auto markai, Toyota Relax garantiju, kura tiek aktivizēta pēc katras regulārās apkopes, līdz Toyota automobilis sasniedz 10 gadu vecumu vai 185 000 km nobraukumu.

 

Plašāku informāciju par oficiālo Toyota dīleri „LALUNA” var gūt digitālajā vidē www.laluna.lv, vai zvanot 20207900.