Toyota logo
Toyota Corolla hibrīds

Pasaules iecienītākais automobilis nupat kļuvis vēl labāks​

Toyota Corolla ir iemesls lepoties ar pasaules iecienītākā auto titulu, jo 50 ražošanas gadu laikā pa ceļiem brauc vairāk nekā 50 miljoni Corolla modeļu. Šobrīd ir pieejama pilnīgi jauna Corolla pilnā hibrīda elektrisko automobiļu paaudze, kurā ietilpst arī Corolla Cross pilsētas SUV. Neatkarīgi no tā, vai izvēlies sedanu, hečbeku, universāli vai pilsētas SUV, tu būsi gatavs jebkam, ko dzīve piedāvās, pateicoties Corolla bagātīgajam pamataprīkojumam.

– Īpaši degvielu taupoša un dinamiska 5. paaudzes hibrīda piedziņa

– Jaunākais Toyota Safety Sense drošības sistēmu komplekts

– Salona apsildi un dzesēšanu var veikt, izmantojot lietotni MyT

– Bezvadu atjauninājumi

– Lieliska savienojamība un multivides iespējas

– 3 virsbūves veidi katrai vajadzībai un Corolla Cross pilsētas SUV

IZVĒLIES SEV PIEMĒROTĀKO COROLLA

Corolla sedans

JAUNAIS COROLLA SEDANS

Corolla ir lieliska izvēle tiem, kas dod priekšroku populārajam sedana stilam un praktiskumam. Jaunās hibrīda piedziņas ekonomijas un dinamikas līdzsvars, plašais salons, dziļais un daudzpusīgais bagāžnieks un nolokāmie aizmugurējie sēdekļi padara Corolla sedanu par uzticamu, efektīvu un praktisku izvēli ar visām labākajām Corolla īpašībām.

Corolla hečbeks

JAUNAIS COROLLA HEČBEKS

Ar sportisku stilu, intuitīvām tehnoloģijām un precīzu vadāmību 2023. gada Corolla hečbeks ir gatavs doties ceļā. Lai sportiskais izskats atbilstu sportiskajai pieredzei, hečbeks ir pieejams gan ar 1,8 litru, gan 2 litru dzinēju, piedāvājot vienmērīgu un dzīvīgu braukšanas pieredzi.

Corolla Touring Sports

JAUNAIS COROLLA TOURING SPORTS

Corolla Touring Sports parūpēsies, lai vietas pietiktu ikvienam un visam. Neatkarīgi no tā, vai plāno ņemt līdzi velosipēdu, slēpes, mājdzīvnieku vai visas ģimenes bagāžu. Pateicoties regulējamai grīdai, parocīgām sānu kabatām un viegli salokāmiem sēdekļiem, plašais bagāžnieks ir pietiekami daudzpusīgs, lai tajā ietilptu viss vajadzīgais.

Corolla Cross

Jaunais Corolla Cross

Pasaulē iecienītākais auto tagad ir pieejams arī kā spējīgs un stilīgs pilsētas SUV. Daudzpusīgais Corolla Cross ir aprīkots ar inteliģento AWD-i pilnpiedziņu, jaunākās paaudzes hibrīda piedziņu un lieliskām savienojamības funkcijām. Gluži kā pārējie modeļi, arī Corolla Cross ir aprīkots ar jaunākajām Toyota Safety Sense+ drošības tehnoloģijām.