Toyota logo

RAV4 LUXURY BENZĪNA MODELIS

Īpašais piedāvājums – fiksēts mēneša maksājums – 290 € 

 

– LĪZINGA PROCENTI 2% – NESAISTĪTA AR EURIBOR

IKMĒNEŠA MAKSĀJUMS 290 € – FIKSĒTS UZ 5 GADIEM

– ZIEMAS RITEŅU KOMPLEKTS PAR ĪPAŠU CENU – 590 €

– AUTOMOBIĻI IR NOLIKTAVĀ

RAV4 benzīns pirkt

Toyota RAV4 – Nr. 1 SUV*.

Tagad ar lielisku līzinga procentu likmi un īpašu piedāvājumu ziemas riteņu komplektam

Ziemas riepas RAV4

– Baltijā iecienītākais SUV* RAV4 ar 2,0 l benzīna dzinēju, priekšējo piedziņu, Luxury Comfort komplektu, automātisko pārnesumkārbu un metālisku virsbūves krāsu tagad ir pieejams par īpašu cenu ar fiksētu mēneša maksājumu – 290 €.

 

– Toyota RAV4 benzīna modeļa līzinga maksājumi nav piesaistīti EURIBOR, un fiksētā līzinga procentu likme ir tikai 2 %. Tādējādi tu vari būt drošs(-a), ka ikmēneša maksājumi ir paredzami un ka EURIBOR izmaiņas tevi neietekmē.

 

– Turklāt savam jaunajam Toyota RAV4 SUV tu vari izvēlēties ziemas riteņu komplektu par īpašu cenu – 590 € (Nordic Goodyear vissezonas riepas un diski; parastā komplekta cena ir 2124 €).

 

– Mūsu noliktavā ir pieejams plašs Toyota RAV4 modeļu klāsts, tāpēc tu varēsi doties ceļā jau pavisam drīz. Izmanto savu esošo auto kā pirmo iemaksu jaunā auto iegādei.

</br>

– Auto cena no: 34 190 €.

Pievieno savam RAV aksesuārus, kas lieliski noder braucot

rav4 jumta bagāžnieks

Oriģinālie Toyota jumta bagāžnieki

Jumta bagāžnieki palielina RAV4 elastību, ļaujot pārvadāt vēl vairāk un piestiprināt pie jumta dažāda veida aprīkojumu – velosipēdus, slēpes, snovborda dēļus un jumta kasti. Izturīgie rāmji ir aerodinamiski, lai samazinātu troksni un vēja pretestību, un ir aprīkoti ar slēdzamiem sānu pārsegiem drošībai.

 

Jumta bagāžnieka komplektā ietilpst fiksēts jumta statīvs un montāžas komplekts.

rav4 sakabes āķis noņemam

Toyota modelim RAV4 noņemams vilkšanas āķis

Oriģinālais noņemamā vilkšanas āķa komplekts ir izstrādāts īpaši RAV4 modelim, lai nodrošinātu gan vilkšanas āķa, gan transportlīdzekļa konstrukcijas izturību. Vilkšanas āķis ļauj vilkt piekabi, laivas piekabi vai pie āķa piestiprināt velosipēdu bagāžnieku un līdz pat 3 riteņiem. Vēlāka vilkšanas āķa uzstādīšana un noņemšana ir vienkārša un neprasa īpašas iemaņas.

auto virsbuves aizsardzība

Virsbūves aizsardzība visa gada garumā

Īpašais keramiskais virsbūves aizsardzības līdzeklis nodrošina tava jaunā automobiļa krāsojumam divkāršu aizsardzību visa gada garumā, kas ir īpaši noderīgi gaidāmajos ziemas mēnešos. Regulāra virsbūves aizsardzības līdzekļa lietošana palīdz ilgus gadus saglabāt ne tikai automobiļa skaisto izskatu, bet arī automobiļa augsto pēcpārdošanas vērtību.

* Saskaņā ar pirmās reģistrācijas datiem uz 31.07.2023.

 

Saskaņā ar WLTP datiem kombinētais degvielas patēriņš 7,1 l/100 km, kombinētā CO2 emisija 160 g/km. Attēls ir ilustratīvs. 

 

Piedāvājums ir spēkā oficiālās Toyota pārstāvniecībās līdz 31.10.2023. vai kamēr ir pieejami modeļi ar īpašo piedāvājumu.

 

Piemērs operatīvajam līzingam (noma). Finansējums tiek piedāvāts sadarbībā ar SIA “Citadele Leasing”. Aprēķins veikts automobilim ar cenu 34 300 €, ieskaitot PVN, klienta pirmo iemaksu 15% (5145 €), komisijas maksu par līguma noformēšanu 1,50% no auto vērtības (514,50 €), atlikušo vērtību 41% (14 063 €) un 100 000 km nobraukumu līguma termiņa beigās, fiksētu procentu likmi 2,0%. Minētajā piemērā ikmēneša operatīvā līzinga (nomas) maksājums ar līguma termiņu uz 5 gadiem ir 289,08 €, ieskaitot PVN. Papildu nosacījums – klientam visā operatīvā līzinga (nomas) līguma darbības laikā jānodrošina automobiļa KASKO apdrošināšana. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt. Piedāvājums spēkā ierobežotam automobiļu skaitam. Piedāvājums neattiecas uz RAV4 hibrīda modeli.