Toyota logo
pilna hibrida elektriskie automobili

Vienmēr pilnā hibrīda elektriskie automobiļi. Vienmēr Toyota.

Runājot par hibrīda automobiļu tirgu, Toyota vairāk nekā 23 gadus ir radījusi tajā revolucionāras pārmaiņas un inovācijas. Šajā laikā visā pasaulē mēs esam ietaupījuši vairāk nekā 120 miljonus tonnu CO₂, salīdzinot ar līdzvērtīgiem benzīna dzinējiem. Ar augstu veiktspēju un dinamiskām mūsu DNS inovācijām, mūsu stilīgo hibrīdu klāstu visā pasaulē izbauda vairāk nekā 17 miljoni autovadītāju.

Izvēlies jaunu braukšanas veidu

Toyota pilnā hibrīda elektriskie automobiļi ietaupa degvielu un naudu, kā arī piedāvā savā klasē zemākās CO₂ emisijas. Tā kā visi mūsu pilnā hibrīda elektriskie automobiļi ir pašuzlādes, tos nav nepieciešams pievienot elektrotīklam.

pilna hibrīda auto Toyota

BRAUC TĀPAT KĀ PARASTI

Braukt ar Toyota pilnā hibrīda elektriskajiem automobiļiem ir viegli un ērti. Toyota pilnā hibrīda elektriskie automobiļi ar benzīna dzinējiem un elektromotoriem vienmērīgi pārslēdzas no viena enerģijas avota uz otru, lai tu varētu braukt kā parasti.

MAZĀK CO₂

Zaļāks braukšanas veids. Toyota pilnā hibrīda elektriskie automobiļi rada mazāk CO₂ emisiju nekā līdzvērtīgi benzīna vai dīzeļa automobiļi. Pēdējo 23 gadu laikā visā pasaulē mēs esam ietaupījuši vairāk nekā 120 miljonus tonnu CO₂.

BRAUC AR PĀRLIECĪBU

Mēs esam tik pārliecināti par mūsu tehnoloģiju, ka katram pilnā hibrīda elektriskajam modelim ir 10 gadu hibrīda akumulatora garantija.

NAV NEPIECIEŠAMS PIESLĒGT ROZETEI

Toyota pilnā hibrīda elektriskie automobiļi ir pašuzlādes, un tos nav nepieciešams pievienot elektrotīklam. Vienkārši iekāp, piesprādzējies un ražo elektrību brauciena laikā.

Pilnā hibrīda elektriskie automobiļi – izvēlies savu

Yaris

No 21 500 €

yaris

Yaris Cross

No 24 900 €

Yaris Cross

Corolla hečbeks

No 28 400 €

Corolla hečbeks

Corolla Touring Sports

No 29 700 €

corolla-touring-sports

Corolla sedans

No 28 350 €

Corolla sedans

Corolla Cross

No 32 500 €

Corolla Cross

Toyota C-HR

No 29 600 €

Toyota C-HR

Camry

No 35 650 €

camry

RAV4

No  37 600 €

rav4

RAV4 Plug-in Hybrid

No 53 600 €

rav4 plug in hybrid

Highlander

No 54 500 €

highlander